תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
אזורים בניה ירוקה צפון

הביקוש לבנייה ירוקה בצפון


קשה לחשוב על אזור בארץ שבו מתאימה יותר בנייה ירוקה מאשר בצפון. אמנם, גישה מתקדמת זו כדאית, פופולארית ומומלצת בכל אזורי הארץ, אך הדברים ברורים עוד יותר כשרואים את היערות, ההרים, הצמחייה, השקט והשלווה של יישובי וערי הצפון. בשורות הבאות נבחן מהם היתרונות של בנייה ירוקה בצפון ומדוע היא מבוקשת.
שיטת בנייה איכותית, עמידה ומבוקשת מאוד

כל מי שמסתובב ביישובי הצפון לא יתקשה לראות מבנים בגישות שונות של בנייה ירוקה, המשלבים קשת רחבה של חומרים, טכנולוגיות ומערכות מתקדמות, ומעניקים לבעליהם מספר יתרונות חשובים. מי כמונו יודע להעריך את הסביבה, אך עם כל הכבוד לה יש גם את הפן הכלכלי שהינו משמעותי ביותר ללקוחותינו. לכן חשוב לנו לספר לכם שאחד היתרונות הגדולים של בניה ירוקה הוא חיסכון כלכלי בעלויות הפרויקט, בזכות שימוש בחומרים מתכלים וירוקים, שלרוב גם עברו מחזור, דבר המפחית מאוד את עלויותיהם. יחד עם זאת, אין בכך לומר שהעלויות הזולות יחסית באות על חשבון איכות החומרים, נהפוך הוא: תקן הבנייה הירוקה בארץ הינו מחמיר ביותר ומחייב אותנו לאיכות גבוהה במיוחד של בנייה, באמצעות חומרים ובעלי מקצוע מאושרים בלבד.

יתרונות נוספים של בנייה ירוקה בצפון


לאנשים המתגוררים באזור הצפון ברור עד כמה חשוב לשמור על הסביבה העוטפת אותם, המהווה חלק אינטגראלי מחייהם. בנייה ירוקה תורמת רבות לשימור הסביבה לאור חשיבה מעמיקה אודות מחזור משאבים מלאכותיים או ניצול משאבים טבעיים. מדובר בבנייה השומרת לא רק על הסביבה אלא גם על בריאות הדיירים, מבוגרים וילדים כאחד. זאת מכיוון שבשיטת בנייה זו יש להשתמש אך רק בחומרים העומדים בתקן המחמיר, המיועד למנוע פליטה של גזים רעילים אל תוך הבית.
לקראת סיום נתייחס ליתרון נוסף של בנייה ירוקה בצפון והוא משך הזמן של הפרויקט. חשוב להבין כי בשיטת בנייה זו, המבוססת על עיקרון של בנייה קלה, נעשות למעשה העבודות בשני מתחמים שונים במקביל – באתר ובמפעל שלנו. כך ניתן לקצר את משך הפרויקט למספר חודשים לעומת יותר משנה בבנייה מסורתית. מי שרוצה לדעת עוד יכול לצפות בסרטוני ההדרכה שלנו.
לפרטים נוספים בנושא, למידע מקצועי והכוונה, ולקביעת פגישת היכרות איתנו, התקשרו אלינו בטלפונים 054-2677991 או 052-5077777.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון