תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
איור בנייה קלה

איור בנייה קלה

עופרת (II) -induced דפוסי מחשוף למולקולות 8, 11, 12, 13 ו -18 במדינות monomeric וdimeric. נתיבי מונומר מסומנים על ידי M ונתיבי דימר על ידי ד כדי לשמור על RNA במדינת מונומר, ריכוזי RNA נקבעו ל1 ננומטר

כוונון tectoRNAs בנייה או הרכבה עצמית עם שינויים מבניים מינימאליים

הכנס במולקולה 11 שונו על ידי ± 1 נ"ב לייצר מולקולות 12 ו -13. ירידה גדולה בזיקת dimerization נצפתה 12, שהוא בסיס זוג אחד קצר יותר. אין כל השפעה מדידה נמצאה עבור מולקולה 13, מצביעה על כך שההסדר הגיאומטרי האופטימלי של שני מוטיבים שיישונים כנראה נמצא בין מולקולות 11 (להוסיף 11 נ"ב) ו( להוסיף נ"ב 12) 13. הכנס הוארך בתורו סליל נוסף לתת מולקולה 14. זה, עם זאת, לא dimerize בטווח של ריכוזים למדו (עד 15 מיקרומטר).

מולקולה 15 נבנתה כמבחן נוסף לגבי ההשפעה של גמישות מקשר על כריכה. הוא נגזר מהמולקולה 11 על ידי החלפת U 3 / U 2 linkers סימטרי עם 3/2. זה, למעשה, מוטיב J4 / 5 מהקבוצה אני אינטרון (URX053 קובץ NDB) המהווה שני טנדם · טרנס Hoogsteen / רדוד-חריץ זוגות ("טעון") עם מזווג אדנוזין החמישי אבל מוכנס לתוך הסליל (23). למרות היותו פחות יציב מלולאת טנדם AAS סימטרית פנימית (32), מוטיב זה מאמץ מבנה ספציפי שהוא ביקע גרוע ידי Pb 2 + (מידע לא מוצג). כך, מוטיב זה צפוי להיות מבני נוקשה יותר מאשר / U מקשר 2 U 3. מולקולה 15 dimerized עם פחות זיקה מאשר המולקולה הגמישה יותר 11 שממנו נגזרה ועם מעט פחות מאשר זיקת המולקולה הנוקשה 8 (שבו יש מקשר שכולו זוגות בסיסים ווטסון-קריק). תוצאה זו מספקת עדות נוספת לחשיבות של גמישות בפיגומים יותר להיווצרות אופטימלית של אינטראקציות שיישונים.

בנייה קלה ירוקה היא הדרך הטובה ביותר עבור כל פרויקט בנייה
שיטת בנייה קלה אשר ניקראת גם בנייה ירוקה או בנייה מודולרית יציבה ומידה מפני ריעידת אדמה
בנוסף בנייה קלה בנייה ירוקה או בנייה מודולרית אשר לשלושת שמות התאור בנייה יש את אותה המשמעות חסינות מאש אשר לא מתפשטת
בנייה קלה ירוקה זולה יותר, בנייה קלה טובה יותר, בנייה קלה חוסכת בזמן בנייה,
אז למה לא בנייה קלה???
 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון