תאריך העלאה: מאת: בניה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
איכות בנויה בבנייה קלה

איכות בנויה ב בנייה קלה

בנייני מודול גם בנויים לאיכות והיעילות הגבוהות ביותר, צריך לפגוש או לחרוג אותו חוקי בנייה בנייה באתר. כמו כן, מאז בנייה מודולרית הוא תהליך בנייה קלה , ולא סוג של מוצר או בניין מסוים, דיור לסטודנט בנייה  מודולרית בנייה קלה ירוקה ניתן לבנות לכל דרישות הלקוח ואדריכליות. ניתן לבנות בנייני מודול שיוכלו להתמזג עם כל בניין קמפוס הקיים ויכול להיות כמעט שאין להבחין בין מבנים שנבנו באמצעות בניית אתר. יכולים גם להיות בנויים מבני PMC לסיפורים רבים כמו חוקי בנייה אפשריים. 

בנייה קלה בר קיימא 

בגלל בנייה של בנייני מודול אשר בנויים במפעל, תהליך התוצאות מפחית את הרעש והפרעה באתר. זה מועיל במיוחד למנהלי בית ספר ובריאות בשל חששות מוגברים של בטיחות ואחריות מוגברת עם אתה הולך על בנייה באתר. 

תהליך בנייה קלה שבשליטת האיכות גם מאפשר גם בנייה הדוקה יותר,  ובנוסף בנייה יעילה יותר והוא שיטה מצוינת להפחתת חומר פסולת . בנייני מודול יכול גם לתרום לדרישות LEED בכל אתר בניית קטגוריה יכולה להיות, ואפילו יכולים לספק יתרון בתחומים של אתרים ברי קיימא, אנרגיה ואווירה, חומרים ומשאבים, ואיכות סביבה מקורה בנייה מודולרית אשר נקראת בנייה קלה גם יכולה לספק יתרון בקטגוריות דומות כמו בנייה ירוקה הבינלאומית.
גבוה ביצועי הכיתה מוסמכת עם שיתופים עבור ביצועים גבוהים בתי ספר וכבר מראש שאושרה גם על ידי החטיבה של המדינה. יש לה מבנה מלא פלדת מסגרת, רצפת בטון, 6 "חתיכים פלדה, ו5/8" underlayment קיר גבס, מה שהופך את המבנה חזק ועמיד. חומרים נבחרו ממוצרים ממוחזרים או למחזור עד כמה שניתן. מערכת תאורת היום מובילה לשתי אפשרויות של אנרגיה וחיסכון בעלויות. עלויות HVAC מופחתות בגלל אור טבעי מייצר פחות חום מאשר אור מלאכותי. כיתה זה עולה פחות לכל רגל מרובע מאותה הכיתה נבנתה עם בנייה מסורתית. בנוסף עולה פחות, יכול גם להסתיים  עד 40 אחוזים מהר יותר. כיתה זו עולה 24 כותרת, התקנים שלנו בארץ להתייעלות אנרגטית לבניני מגורים ולא למגורים, על ידי 26 אחוזים בתאורה הפנימית ועולה על יעילות צריכת האנרגיה הכוללת בכותרת 24 ב -40 אחוזים.

סוויטת ההדמיה לאבחון בנייה מודולרית בנייה קלה  בית החולים כלליים בארץ , NC היה משולבת בצורה חלקה לתוך קמפוס בית החולים הקיים תוך שימוש באותו צבעי וחומרי פנים. החיצוני היה גמור בלבנים שתאמו את הבניינים הסמוכים. מסדרון זכוכית נבנה כדי לחבר את החבילה לבית החולים מספקים אווירת אוויר טבעית, פתוחה בעת הליכה לחבילת PET / CT. שיטת פלדה עבור בנייה מודולרית זאת אומרת בנייה קלה ירוקה בטון נוצלה בבנייה הצמוד לשתי דרישות שהושגו; הבניין היה צריך להיות מאלה שאינם דליקים ורצפת בטון הייתה צורך לתמוך בציוד PET / CT  6500. מערכות מיזוג אוויר מתמחה שנועדו לענות על הדרישות של בית החולים קפדניות אוויר-שינוי, שבו יש מחדש מחזור הפעמים אוויר 6 כל שעה. המתקן נבנה, התקין את הציוד ולפעול באופן מלא בתוך 6 חודשים בלבד - החכירה פגה והם רואים חולים עם אפס זמן השבתה, המתרגם לאפס אובדן ההכנסות. הבניין היה מתח למקום, מזעור הפרעה ראייה, ובכך להקטין את עלויות ניקוי אתר.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון