תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
תמונהתמונה


בניה ירוקה בית פרטי חוסכים כסף ודאגות, וגם תורמים לסביבה


בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר זוגות בישראל לבנות את ביתם בבניה קלה/ירוקה, וזאת לאור מספר סיבות מרכזיות הכוללות שמירה על איכות הסביבה, ולא פחות חשוב – חיסכון בהוצאות ובטרדות הנלוות להליך הבנייה.


מה הקשר בין בנייה לסביבה


בניה ירוקה לבית פרטי מבוססת על מספר עקרונות ומיועדת להשיג כמה מטרות חשובות. ראשית, המטרה היא ליצור בית המספק לדיירים סביבה מחייה נוחה ובריאה, חסכונית ואיכותית, המנצלת ככל האפשר משאבים טבעיים, מתחשבת בסביבה וממעיטה בנזקים לה. לשם כך נעשה שימוש בחומרים, טכנולוגיות וידע מתקדמים התורמים לשמירה על הסביבה מכל ההיבטים, החל בתהליכי הייצור ועד למגורים בטווח הארוך. יש לציין כי מבנים ברחבי העולם אחראיים על כשליש מסך הצריכה האנרגטית, ולא פחות חשוב – על כמחצית מצריכת חומרי הגלם. בנוסף, ענף הבנייה בפני עצמו תורם באופן משמעותי לפליטת גזים לאטמוספרה ומייצר כמויות אדירות של פסולת. נתונים אלו מסבירים את ההתעניינות הגוברת בכל רחבי העולם, וגם בישראל, בבניה קלה לבית פרטי וכן בבניה קלה לבתי מגורים ומבני מסחר וציבור. אכן, אנו רואים כי מחלחלת ההבנה שיש לייצר שינוי גם בענף הבנייה, אשר אליו חדרו גישות המתחשבות בסביבה, מקטינות פסולת וזיהום, ומאופיינות בחשיבה קדימה ברמה האישית והסביבתית.

לא רק בגלל הסביבה


בניית בית פרטי בגישה ירוקה מבוקשת לא רק בגלל השמירה על איכות הסביבה. סיבה נוספת שבגללה פונים אנשים לחברתנו היא שאנו מהיחידים בארץ שמספקים את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. בין היתר, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה, מעצבי פנים ואנשי מקצוע מובילים, המספקים יחדיו שירות מפתח עד גמר. בדרך עבודה זו נחסכים זמן יקר, אי הבנות והוצאות מיותרות, וניתן להגיע באופן בטוח לבית החלומות שישרת נאמנה את הדיירים בטווח המיידי והארוך. יתר על כן, שיטת הבנייה שלנו חוסכת כ- 50% מהזמן הדרוש לבניית בית פרטי לעומת בנייה רגילה בבלוקים, ויש לכך משמעות גדולה גם מבחינת הוצאות שכר הדירה בעת שמחכים לסיום הפרויקט.
לפרטים נוספים, למידע מקצועי והכוונה, ולקביעת פגישת היכרות איתנו, התקשרו אלינו בטלפונים 054-2677991 או 052-5077777.

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון