תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בניה ירוקה בתל אביב

בניה ירוקה בתל אביב – למי לפנות?


מאז שנותיה הראשונות תוכננה תל אביב בסגנון אדריכלי אירופאי, עם מחשבה מקדימה להווה ולעתיד, וזוהי אחת הסיבות להצלחתה במשיכת תושבים. אכן, מאז ומתמיד תל אביב הובילה את הבנייה בישראל עם סגנונות אדריכליים עדכניים ושיטת בנייה מתקדמות, ודברים אלו נכונים גם לימינו. אין פלא איפה שאנשים פרטיים, גורמים ציבוריים ומסחריים בעיר, מעדיפים לעיתים קרובות לבנות בבנייה ירוקה העומדת בתקנים המחמירים. במאמר הבא נעסוק בשאלה, אל מי פונים לצורך בניה ירוקה בתל אביב.

על איזו דלת לדפוק?


יש מאות ואלפי קבלנים, יזמים וחברות בנייה העובדים באזור גוש דן, אך לא כולם מתמחים בבנייה קלה ולבטח שלא בבנייה ירוקה. מדובר בתחום המחייב ידע מעמיק וניסיון עשיר, הכשרות הולמות ושימוש בשיטות, מערכות וחומרים העומדים בתקנים ספציפיים. למעשה, גם מי שמחזיק בחומרים ובמערכות התקניות, אך אין לו ידע אדריכלי והנדסי הולם, לא יוכל לספק בנייה ירוקה איכותית ושלמה. לכן, בשלב הראשון אנו ממליצים לפנות אך ורק אל גורמים כחברתנו, אשר בנייה קלה וירוקה מהוות את תחום התמחותה העיקרי. מעבר לכך,

יש כמה היבטים שכדאי לוודא מול החברה:


רמת השירות – לעיתים קרובות חברות בנייה גדולות באזור המרכז מעמידות לרשות לקוחותיהן "מתווכחים" או "מגשרים", שבעצם מרחיקים את הלקוח מקשר ישיר מול בעלי החברה. אנו ממליצים לבחור בחברה אשר בה הקשר מול הבעלים הינו ישיר, בלתי אמצעי וזמין לכל אורך הדרך.

שירות מפתח – מדובר בשירות המקיף את כלל היבטי הפרויקט מתחילתו ועד סופו, כולל אדריכלים, מהנדסים, מעצבי פנים וכדומה. אם החברה מסוגלת לספק מעטפת שכזו מדובר ביתרון גדול, החוסך אי הבנות, טעויות וחילוקי דעות, וכן התרוצצויות ובזבוז זמן יקר.

מינימום לכלוך הפרעה – במיוחד בערים צפופות כמו תל אביב קיימת חשיבות לשמירה על אתר הבנייה נקי ולהמעיט בנזקי פסולת הזולגים לסביבה. בחרו חברה המסוגלת לעשות את מרבית העבודה במפעל, ורק אחרי שהמודלים מוכנים מעבירה אותם לאתר ומרכיבה אותם – בזמן קצר של שבועות ספורים ובמינימום פסולת והפרעה לשכנים.
יש עוד מספר היבטים שחשוב לברר מול החברה ואנו נשמח לסייע לכם בנושא. לפרטים נוספים על בניה ירוקה בתל אביב, למידע מקצועי והכוונה, ולקביעת פגישת היכרות איתנו, התקשרו אלינו בטלפונים 054-2677991 או 052-5077777.
 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון