תאריך העלאה: מאת: אורן בוסקילה קטגוריה: בנייה קלה
בניה קלה ירוקה העתקת מבנה

בניה קלה ירוקה העתקת מבנה

בניה קלה ירוקה היא אחת הדרכים האהובות אשר מספקת מבנים למגורים בהתאמה לתקציב ולצורך האישי של הלקוח. בניה קלה ירוקה מוכרת גם בשמה בניה טרומית. תהליך בניה קלה ירוקה כולל את ייצור כל חלקי המבנה במפעל ומשם מובילים אותם אל אתר הבנייה המיועד ושם מרכיבים אותו עד לקבלת התוצר הסופי. רוב המבנים הקלים ב בניה קלה ירוקה ניתן לשנע (להוביל) אותם יותר מפעם אחת ולהעתיק אותם ממקום למקום בזמן יחסית קצר.

בניה קלה ירוקה על קצה המזלג

בניה קלה ירוקה מתבססת על כמה קריטריונים חשובים כמו חיסכון אנרגיה, מהירות, חיסכון כלכלי בעלויות, בטיחות ואיכות כמובן. בניה קלה ירוקה מאפשרת הקמת ובנייה של מבנים יוצאי דופן, עבודה בפיתוח של תשתיות ובתוך זמן קצר כמה חודשים בלבד הבית מוכן ומוסרים מפתח ללקוח, חוץ מחסכון בעלויות זה גם מאפשר את מירב הנוחות וחוסך בתהליכים המייגעים של בנייה קונבנציונלית. בניה קלה ירוקה נעשית ע"י יציקת ריצפת בטון בשטח, ביסוס יסודות והתחלת הקמה של תשתיות החשמל, מים וביוב והתקשורת באתר הבנייה כשבכלל כל המבנה עצמו מיוצר ונבנה במפעל ומובל לאתר הבנייה בעזרת משאית עם מנוף מיוחדים. שיטת בניה קלה ירוקה חוסכת כך את רעשי הבנייה הקונבנציונלית המוכרים מאתרי בנייה אחרים, חוסכת משאבים רבים מיותרים וחוסכת זמן. איכות ה בניה קלה ירוקה אינו נופל מבנייה קונבנציונלית מבחינת איכויות החומרים ומבחינת רמת הבטיחות של המבנה ואף עולה עליה. ב בניה קלה ירוקה כל החלקים הפנימיים והחיצוניים עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים והינם בעלי תו תקן ממכון התקנים הישראלי. בניה קלה ירוקה הינה בנייה ידידותית לסביבה ומתחילתה היא מתוכננת בצורה קפדנית מול אנשי המקצוע הטובים ביותר כמו המהנדס, אדריכל ומעצבים.

בניה קלה ירוקה דרך פעולה של העתקת מבנים קלים

בשיטת בניה קלה ירוקה יש שני סוגי מבנים, האחד אינו מיועד לשינוי כלל והשני בנוי כך שיוכל לעבור ממקום למקום, הם ניתנים להעברה. אם ברצונכם לרכוש מבנה ב בנייה ירוקה הינכם צריכים לבדוק מראש היטב מה הזמנתם, בכדי שיתאים לצרכיכם ולפי שימוש המבנה. אם בחירתכם היא מבנה קל אשר הוא מיוצר ונבנה במפעל ובסוף מובילים אותו לשטח, זהו מבנה אשר ניתן להעברה וניתן להוביל ולהעתיק אותו ממקום אחד למקום אחר בדיוק כפי שהוא הגיע לשטח שלכם מלכתחילה. אבל אם המבנה מוקם ונבנה בשטח שלכם לא תהיה אפשרות להעביר אותו ממקום למקום. העתקה של מבנה קל ב בניה קלה ירוקה כולל את פירוק המבנה והרכבתו מחדש של מבנה שכבר קיים ומועבר למקום חדש. העברתו תלויה בגודלו של המבנה מבחינת אורך ורוחב, במיקום שממנו הוא מועבר ובשיטת הבנייה שלו. פירוק מבנה קטן יהיה מהיר וקל יחסית ופירוק מבנה גדול מורכב יותר ולעיתים יש צורך של פירוק מורכב של הגג רעפים, של הדק, הקורות וכו'. ב בניה קלה ירוקה להעתקה והעברה של מבנה יש חוקים מוגדרים וברורים בהתאמה להנחיה של משרד התחבורה ויש לבדוק זאת בכדי לשמור על החוק והבטיחות המקסימלית. ומכאן נובעת החשיבות לבחירת חברה רבת ניסיון ובעלת ידע וכמובן מקצועית בהעתקת מבנים ניידים בכדי למנוע נזק עכשווי או עתידי למבנה בזמן ההעברה עד להעתקתו למקום החדש.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון