תאריך העלאה: מאת: אורן בוסקילה קטגוריה: בנייה קלה
בניה קלה ירוקה מודולרית

בניה קלה ירוקה מודולרית בניית מבנים קלים

מבנים או בתים קלים הם בתים שבנו אותם בשיטת בניה קלה ירוקה ובחומרי גלם קלים כמו לוחות פלדה, פלסטיק, פאנלים עם בידוד אלומיניום, עץ, פרופילים וכו'.. אפשר לבנות מהם מבנים "קלים" תוך זמן יחסית קצר באמצעות הרכבה נקייה פשוטה ומהירה כשאת הרכיבים שמשמשים לבניית מבנים קלים ב בניה קלה ירוקה מייצרים מראש במפעל שלנו בהתאמה לגודלו של הבית שמתוכנן להיבנות ובאתר הבניה מתבצעת הרכבתו.

 בניה קלה ירוקה מודולרית בתים בהרכבה מהירה

ב בניה קלה ירוקה ניתן לבנות בית שלם בזמן קצר וברמת גימור גבוהה ביותר לצרכים רבים כמו וילות לדיור, יחידות דיור נוספות או חדשות, למשרדים ולמבנים המשמשים לתעשייה.
בשיטת בניה קלה ירוקה ניתן לשפץ מבנים קלים במהירות ובזול ובעיקר נקי, דבר המאפשר היענות לצרכים שלך תוך שינוי המבנה בעלויות נמוכות יחסית שרק ב בניה קלה ירוקה זה מתאפשר כמובן.
 

בניה קלה ירוקה מבנים מודולרים

בניה קלה ירוקה או בשמה הנוסף בנייה מודולרית היא בניה אשר מבניה בנויים מפאנל אלומיניום מבודד אשר נבנה ע"י בעלי מקצוע איכותיים.
לבנייה מודולרית ישנם שמות נוספים כמו בניה קלה, בניה ירוקה.
בנוסף בניה קלה ירוקה הינה בניה אשר נוחה וקלה לביצוע עצמי למבנים קטנים אך למבנים בינוניים וגדולים במיוחד מומלץ לחפש עבור זה חברה מקצועית עם ניסיון רב שנים בבנייה של מבנים מודולרים כמו אצלנו ב בנייה ירוקה.
 

בניה קלה ירוקה שימושי בנייה מודולרית בימינו

בתור פתרון בנייה לבניית מבנים עבור כל מטרה אפשר להשתמש במבנים מודולרים. בית מודולרי משמש אותנו כיום להיום מטרות כמו מחסן בגינה, חדר עבודה, בית מגורים, תוספת בניה לבית קיים, יחידות דיור, מבנה לעסק, מרפסת, הרחבה של בית ועוד.
 
בניה קלה ירוקה מודולרית והיתרונות שבה
תהליך בנייה של מבנה מודולרי בשיטת בניה קלה ירוקה לא תלוי במזג האוויר, הוא אפשרי לביצוע כמעט בכל מזג אוויר ומונע עיכובים מיותרים לעומת בנייה קונבנציונלית. למעשה כל חלקי הבית בתהליך של בניה קלה ירוקה נבנים במפעל עצמו וזה נותם יתרון שמוזיל את עלויות הבנייה, וזה נותן ללקוח יתרון כלכלי וטכנולוגי שמספק אפשרויות בניה מהירה איכותית וזולה הרבה יותר.
 
בניה קלה ירוקה מודולרית מהי
בשיטת בניה קלה ירוקה ובנייה מודולרית כל החלקים של הבית שמתוכנן להיבנות מיוצרים במפעל עצמו שמתשמחה בהכנה של חלקים אלו כמו קירות ורצפת הבית. בסופו של היצור אנו משנעים את החלקים אל השטח המתוכנן לבנייה ומרכיבים אותו עד לקבלת התוצר הסופי של הבית שלך.
כמו שבוודאי שמתם לב ישנם יתרונות משמעותיים ובולטים לשיטה של בניה קלה ירוקה או בשמה הנוסף בנייה מודולרית מבחינות רבות כמו: מהירות, עלויות נמוכות יחסית, חסכונית הרבה יותר ומהירה.
 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון