תאריך העלאה: מאת: אביבית קטגוריה: בנייה קלה
בניה קלה ירוקה פתרון חדשני מעולה

בניה קלה ירוקה פתרון חדשני מעולה


התחלת בנייה של בית חדש זהו מהלך משמעותי וחשוב וייתכן שגם הפרוייקט הכי גדול ויקר שאי פעם יתבצע עבור כל זוג. כשמתחיל תהליך הבנייה חשוב לקחת בחשבון שזה ימשך זמן ארוך עד להשלמת כל הפרוייקט וכמו בכל תהליך גם פה ישנם סיכונים שונים כמו פערים תקציביים שדורשים כסף נזיל נוסף, מזג אוויר אשר אינו בשליטה שלנו יכול לעכב במידה מסויימת שלבים בתהליך וכו'. בית חדש בבנייה קונבנציונלית אורך בממוצע כשנתיים.

בזמן בניית הבית בני המשפחה צריכים למצוא מקום מגורים חלופי עד שיגמר כל הפרוייקט, במידה ואין להם נכס אחר בבעלותם, ויצטרכו לשכור דירה או לעבור לגור אצל משפחה במשך כל השנתיים האלו, דבר אשר גורם לחוסר נוחות מוחלט והוצאה כספית ענקית ומיותרת.

הרבה זוגות סומכים על החסכונות שהצטברו להם במהלך החיים שלהם בשביל השלמת תהליך הבנייה הכוללת את המשכנתא ענקית שלקחו מהבנק. ההוצאות בהחלט גדולות ובלי הכנה מוקדמת הם מגלים שהעלויות הולכות וגדלות ולרוב חורגות בהרבה מהתקציב הגבוה ביותר שתיארו לעצמם.

מדוע מידע זה חשוב לנו ואנו מכינים אתכם אליו? מכיוון שהפתרון נמצא בידינו. זהו פתרון חסכוני, יעיל והטוב ביותר לזוגות שרוצים לחסוך כסף וזמן משמעותי בכל הפרוייקט עצמו והוא בניית בית בשיטת בניה קלה ירוקה

בניה קלה ירוקה חוסכת עלות וזמן יקר


אתם מוזמנים לדמיין משחק הרכבה ענקי בגודלו. דמיינו משאיות גדולות שעליהן מונחים החלקים של הבית שלכם. מורידים את החלקים לאט לאט כמו במשחק פאזל תלת מימדי מחברים כל חלק למקומו. כל אחד בתורו משתבץ למקום שלו ומתחבר בקירות החיצוניים והפנימיים, מעליהם מונחת תקרה ועליה ישנה אפשרות לקומה נוספת אשר נבנית בדיוק באותו אופן. באותו הזמן מחזקים ומעגנים את הבית והיסודות ע"פ כל התקנים שאפשר ותוך ימים בודדים משחק ההרכבה התלת מימדי הופך להיות ביתך אשר בנוי בשיטת בניה קלה ירוקה באופן חזק ובטיחותי לכל משפחתך.

ב בניה קלה ירוקה אתם יכולים לשכוח מעלויות השכירות המיותרות והבלתי נגמרות, מעלויות שלא נגמרות עבור הפועלים, החומרים שמתעכבים בהגעתם לבית, מהרעש בנייה הבלתי פוסק מהבוקר ועד שעות הערב ובעיקר מזיהום אוויר וקשיים הנקרים בדרך. בתהליך בניה קלה ירוקה הכל זמין, פשוט יותר ונוח לכולם ויותר מכל דבר חסכוני לכיס שלך.

אם כל זה נכון אז למה לא כולם עושים את זה? שאלת הזמן משחקת פה, והתשובה היא שזה ככה רק בנתיים. בניה קלה ירוקה נחשבת לבניה יחסית חדשה בישראל וכמו חידושים רבים אחרים לוקח לנו הרבה זמן פה בישראל להתרגל אליהם, להבין את היתרונות שלהם, לשנות את התפיסה שהייתה עד היום של משהו מוכר ולעבור לדבר הזר והחדש.
 

בניה קלה ירוקה זה איכות עם שירות ובטחון


בכדי ליישם את שלושת הקריטריונים שהכי חשובים לנו שהם איכות עם שירות ובטחון אתם צריכים לבחור בקפידה חברת בניה קלה ירוקה מקצועית עם ניסיון רב שנים. כמו כן החברה שלנו בניה ירוקה תיתן לכם ליווי חם ואישי לכל אורך השלבים, מההתחלה בשלב התכנון האדירכלי והגשת התוכניות ועד לשלב הצבת הבית בשטחכם ומסירת המפתח.

הכי חשוב לנו ב בניה קלה ירוקה שתהיו מרוצים ולתת לכם שירות הגון וישר, להבטיח לכם שכל החומרים שישמשו לבניית הבית שלכם בשיטת בניה קלה ירוקה יעמדו בכל התקנים וכל אנשי המקצוע שלנו הם המקצועיים ביותר וזאת אתם יכולים לבדוק על פי המוניטין המוכח של החברה שלנו.
 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון