תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה ירוקה בעולם חלק

בנייה קלה ירוקה בסין

אין אתר רשמי של מערכת הכוכבים שלושה, אבל בלוג ChinaGreenBuildings יש סקירה טובה של מערכת דירוג וולונטרית זה שחל על מבנים מסחריים ומגורים גדולים. דירוג מתבסס על הקטגוריות הבאות: חיסכון קרקע וסביבה חיצונית, חיסכון באנרגיה, חיסכון במים, חיסכון בחומר, איכות סביבה מקורה, וניהול תפעול. מרכיב בולט אחד: דירוגים מוענקים רק לאחר שנה אחת של פעילות.


בנייה קלה ירוקה בצרפת

Haute Qualitie Environnementale (HQE) [קובץ מצורף PDF] היא מערכת הסמכה מרצון למבנים הבאים: מרכזים מסחריים, בתי מלון, בתי ספר, בתים, משרדים, בשימוש, בריאות, ספורט, ותעסוקתי מגורים. 14 יעדים מבצעיים מסודרים ב 4 "משפחות": בנייה אקולוגית, סביבת ניהול, נוחות, ובריאות. על פי מזכר האחרון של הבנה, ארגונו של HQE המאשר (Certivea) יספק גם תכנית BREEAM (בשימוש בבריטניה) כהשלמה אופציונלית למערכת HQE.


בנייה קלה ירוקה בגרמניה

המועצה לבנייה הירוקה הגרמנית מספקת מערכת הסמכה לבנייני משרדים חדשים וממשל, מבנים הקמעונאי חדשים, מבני תעשייה חדשים, מבני חינוך חדשים, בנייני משרדים וממשל מודרני, בנייני מגורים חדשים, בתי מלון חדשים, עיר מחוזות, ובנייני משרדים ומנהליים קיימים . DGNB גם מפתחת מערכות דירוג לכמה סוגים אחרים של מבנים, כוללים בתי חולים חדשים, בנייני מעבדה חדשים, ומבני חניה חדשים. קריטריוני מערכת דירוג הם באיכות אקולוגית, איכות כלכלית, חברתית-תרבותית ואיכות פונקציונלית, איכות טכנית, איכות תהליך, ואיכות אתר.

בנייה קלה ירוקה בהונג קונג
קרן פלוס היא מערכת דירוג וולונטרית שחלה על שני בניינים החדשים וקיימים. קטגוריות האשראי הרלוונטיות היבטים אתר, בחינות מהותיות, את שימוש באנרגיה, שימוש במים, איכות סביבה מקורה, וחדשנות ותוספות.

בנייה קלה ירוקה בהודו
מועצת הודו בנייה הירוקה (IGBC) מספקת מספר מערכות דירוג שונה. LEED הודו מעריכה פיתוח בר קיימא אתר, חיסכון במים, חיסכון באנרגיה, בחירת חומרים, ואיכות סביבה מקורה לשתי בנייה חדשה וליבה ומעטפת. IGBC מספק גם מערכת דירוג ירוק בתים לבתים בודדים, דירות מגורים רבות קומות, קהילות מגודרות, בתי שורה, וretrofit של מבני מגורים קיימים; מערכת דירוג עיירות ירוקה להתפתחויות ועיירות גדולות; ומערכת דירוג ירוק במפעל בנייה. מופיעים עיירות ירוקות ובניינים ירוקים במפעל עדיין להיות בשלב הפיילוט.

בנייה קלה ירוקה ביפן
CASBEE היא מערכת שמעריכה פרויקט מתכנון מראש דרך פעולה לאחר הבנייה ומחזור חיים. הוא מורכב מארבעה כלי הערכה כלליים: לפני עיצוב (שהוא עדיין בפיתוח), הבנייה חדשה, בניין הקיים, וחידוש. כלים נפרדים להעריך זמני בנייה, כגון ביתני תערוכה, ובית (בתים מנותקים). כמה ערים יפניות, כגון נאגויה ואוסקה, אימצו הנחיות ניקוד CASBEE.

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון