תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה ירוקה בעולם

בנייה קלה ירוקה במלזיה

בנייה ירוקה המדד (GBI) חל על שני בנייני המגורים ומגורים. דירוג GBI מעריך את יעילויות אנרגיה, איכות סביבה מקורה, תכנון בר-קיימא וניהול אתר, משאבים חומריים ו, ​​יעילות מים, וחדשנות.

בנייה קלה ירוקה בניו זילנד

כוכב ירוק יש כלים דירוג לסוגים הבאים של מבנים: משרדים, תעשייה, חינוך, ופנים. קריטריונים להערכה הן כדלקמן: ניהול, איכות סביבה מקורה, אנרגיה, תחבורה, מים, חומרים, שימוש בקרקע ואקולוגיה, פליטות, וחדשנות


בנייה קלה ירוקה בפורטוגל

LiderA - הגרסה 2.0 של מערכת זו (הודיעה בשנת 2009) חלה על בניינים, אזורים חיצוניים, שטחים ציבוריים, בלוקים, ובשכונות. פרויקטים מוערכים בקריטריונים הבאים: אתר ואינטגרציה, משאבים, עומסים סביבתיים, נוחות איכות סביבה, ניסיון חברתי-כלכלי, ושימוש בר-קיימא. שישה הדירוגים שונים נקראים "שיעורים" ומבוססים על שיפור בביצועים בסיסיים (מ -12.5% ​​ל -90% שיפור).

בנייה קלה ירוקה בדרום אפריקה
הכוכב ירוק פותח על ידי המועצה לבנייה הירוקה של דרום אפריקה. במערכת זו יש כלים דירוג לסוגים הבאים של בניינים: משרד, רב יחידת מגורים, ומרכז מסחרי.


בנייה קלה ירוקה ויחוד האמירויות הערבי
Estidama אגס l מעריך קהילות, בניינים (דרישות ספציפיות תחולנה על משרדים, בתי ספר, קמעונאות, שימוש רב-מגורים ומעורבים), ווילות. כדי הוועד המנהל פורסם במאי 2010 שלה מחייב את כל הפיתוח החדש כדי לענות לפחות ברמת 1 של תקנים אלו (בניינים במימון הממשלה חייבים לעמוד ברמה 2). קטגוריות הערכה כוללות תהליך פיתוח משולב, מערכות טבעיות, קהילות שנעות לחיות בי / בניינים / וילות, מים יקרים, אנרגיית תושייה, חומרי stewarding, ובפועל לחדש.

הממלכה המאוחדת
קוד לבתי קיימא חל על בתים חדשים באנגליה, צפון אירלנד, וויילס, אבל זה תכנית מרצון. הוא מודד אנרגיה / פחמן דו חמצני, מים, חומרים, נגר surfacewater, (הצפה ומניעת שיטפונות), פסולת, זיהום, בריאות ורווחה, ניהול, ואקולוגיה.

BREEAM מודד את הסוגים הבאים של מבנים בבריטניה: בתי משפט, דיור חדש (בהתאם לקוד לבתי קיימא), דיור משופץ, בריאות, תעשייה, רב-מגורים, בתי כלא, משרדים, מסחר, חינוך, ועדות, ומבנים אחרים לא נכלל בקטגוריות ההפניה.

BREEAM יש גם תוכניות בינלאומיות לאירופה והמזרח התיכון
יש לנו החמצנו כל האחרים? שלח לנו הודעה אם יש לך תוספות.

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון