תאריך העלאה: מאת: בניה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה ירוקה זה מה שנקרא זמן בנייה מופחת

בנייה ירוקה זה מה שנקרא זמן בנייה מופחת

ובעוד בנייה מודולרית אשר ניקראת בימינו בנייה קלה ירוקה מציעה יתרונות סביבתיים משמעותיים על פני בנייה שנבנת באתר כשמדובר על לבזבז חסכונות מחזור ואנרגיה, התהליך גם מקטין את הזמן של בנייה וגם כולל לצמצם את השפעת הפרויקט בנייה על סביבה נוספת.
עם בנייני מודול, שבו הבנייה של הבית מתרחשת במפעל, בו-זמנית במפעל ובאתר העבודה יכול להפחית את זמן הפרויקט בנייה כולל. עיכובי מזג אוויר, ונדליזם וגניבה הם כמעט ואינם קיימים בהגדרת היצרן ניתן להגדיל את היעילות של תהליך פרויקט בנייה נוספת.

על ידי בנייה קלה ירוקה חיים יותר ברי קיימא עם ההשלמה
תכונות נבחרות, היבטי עיצוב ותכנון יכולים לשפר את היעילות אשר קיימות בכל בית, אבל בנייה מודולרית אשר היא ניקראת בימינו בנייה קלה ירוקה משאילה את עצמה לקיימות יותר מאשר בנייה קונבנציונלית.
עם הפרויקט בנייה במהלך בנייה קונבנציונלית, יש גישה מוגבלת סביב שקעי חשמל, גופי, צינורות ומקורות של חדירת אוויר אחרים. יש גישה שבמפעל מאפשר איטום טוב יותר כדי להפחית את חדירת אוויר כדי למנוע את אובדן החום כאשר הבית הוא מלא כדי להפחית את עלויות חימום וקירור. מסגור שני ידי וארבעה מסורתי מוחלף לעתים קרובות עם מסגור שני ידי ושישה בבתים מודולריים בתים בשיטת בנייה קלה ירוקה כדי להגדיל את הכמות של בידוד הכלול בבית.
מפעלי בית מודולרי זאת אומרת מפעלי בנייה קלה ירוקה רבים, כמו בנייה ירוקה אשר בונה בתים, ותמיד מתמידה להתמקד ב בנייה של בתי קיימא יותר על ידי הוספת חומר שיובש בזמן בנייה וניצול זרימה נמוכה ברזים, ENERGY STAR-מכשירים ומערכות מיזוג אוויר, תאורת LED, חלונות שבורים תרמית נמוכה-E ודלתות, כמו גם כטכנולוגיה חדשנית אחרת כדי להגדיל את קיימות "הבתים. שנבנים בשיטת בנייה קלה ירוקה פשוט בנייה מודולרית
אפילו עם היתרונות של בניית בית מודולרי, דעות קדומות שגויות לעתים קרובות נוהגים רוכשי דירות ואפילו הבונים זאת אומרת קבלניי בנייה מודולרית. בנייה קלה ירוקה כמובן  אבל אפשרויות עיצוב בלתי מוגבל, תכונה ותכנית רצפה עם סטנדרטים מחמירים של האיכות המוגדלת על ידי בדיקה אינטנסיבית יותר ובדיקות תכופות יותר סייעו להפחית דעות קדומות אלה.
מודלי בניין המכון, הוא קובע, "כבעלים ומעצבים אשר מחפשים עיצובי קיימא יותר להשפעה סביבתית משופרת, אז בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה היא מטבעה בכושר טבעי."

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון