תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה ירוקה חימום וקירור יעיל חימום אזור בבית

חימום וקירור יעיל חימום אזור בבית

באמצעות חימום אזור וקירור, אתה יכול לשלוט בטמפרטורה רק בחלקים של הבית שלך, כי אתה משתמש בשעות מסוימות של היום.
מאז בנייה של בתים מודולריים בנייה קלה ירוקה הם כל כך אטומים, זה חשוב לוודא שהם מאווררים או האוויר יתחיל לקבל מעופש כראוי. זאת אומרת הצבת אוורור כמעט בכל חדר, שהוא מושלם עבור שמירה על טמפרטורה יציבה ואיכות אוויר בכל הבית.

לכל מודול יש רצפה, קירות, ותקרה שהם חברו יחד כדי שמודולים שכנותיהם. ישנם שני קירות בין כל חדר והן גג ורצפה בין רמות השונות. משמעות הדבר היא כי הבית שלך הוא שבור ביעילות למקטעים נפרדים, מבודדים היטב. זה מושלם לחימום וקירור הבית שלך על ידי אזור.

עם אוורור ברוב החדרים, פירוק הבית שלך לחימום וקירור אזורים הוא קל מאוד ויכול לחסוך לך הרבה על הצעת חוק שירותך בכל חודש. אין שום סיבה לחום או לקרר את כל הבית שלך כאשר אתה משתמש רק בחדרי שינה בלילה או במטבח והסלון במהלך היום.

בנייה קלה ירוקה חפש את סמל כוכב אנרגיה הכחולה למכשירים שיחסכו לך ירוק!
בנייה של בתים מודולריים בנייה קלה ירוקה יכולים להשאיל את עצמם כל כך בקלות לחיים ירוקים שכל בית המוצע על ידי כמה יצרני בנייה נועדו להרוויח הכוכבים של האנרגיה. גם בבתים שלא יהיה באופן אוטומטי Energy Star מוסמך, אתה יכול להוסיף אנרגיית מכשירים יעילים, כראוי לאטום תעלות אוורור, התקנת מערכות חימום וקירור לתכנות, ולקחת הרבה צעדים אחרים כדי להפוך את הבית שלך יעיל ככל האפשר באנרגיה.

בנייה קלה קבלו זיכויי מס על ידי בנייה ירוקה!
אתה יכול לקבל זיכוי מס של 30% על עלות רכישה והתקנה של מערכות המשתמשות ובהפקת אנרגיה ירוקה. זיכוי מס פדרלי זמין לחימום גיאותרמית ומערכות קירור, טורבינות רוח, דודי שמש, ופוטו פנלים (שמש). אם אתם בונים את הבית שלכם בשיטת בנייה קלה בנייה ירוקה או בנייה מודולרית הוא מגורים עיקריים או משניים, אתה יכול להעפיל לזיכוי המס. למידע נוסף על נקודות זיכוי בנייה של בית מודולרי בנייה קלה ירוקה שאתה לא יכול להרשות לעצמך

בנייה ירוקה תעשה הכל על מנת לעזור לך הלקוח ולבוא לעזרתך איפה שניתן ואיפה שצריך
בנוסף בנייה ירוקה תעשה הכל בכדיי לתת לך את השקט הנפשי והביטחון בזמן הפרויקט בנייה שלך וגם לאחריו
לכן בנייה ירוקה זה זול יותר, זה פחות זמן בנייה, וזה חזק יותר, וגם יפה יותר
אז כולנו עוברים היום לבנייה ירוקה

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון