תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה קלה ירוקה באמצעות בנייה של מודולים

בנייה קלה ירוקה באמצעות בנייה של מודולים מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה

ישנם כמה מאפיינים של חברי צוות, קבלני בנייה קלה ירוקה כי הם גורמי תעסוקה מחוץ לאתר בנייה ואלה כוללים:
ניסיון של צוות באמצעות בנייה מודולרית הנקראת בימינו בנייה קלה וגם בנייה ירוקה בעזרי פרויקטים של בנייה קודמים בשימוש מחוץ לאתר בנייה שוב. חברי צוות עיצוב וקבלני בנייה קלה שיש להם ניסיון מחוץ לאתר בנייה טיפחו את הביטחון והכישורים כדי לספק שוב. כישורים אלה הם שונים מכל בנייה באתר בנייה קלה , כפי שכבר דנו, שבו המעשה של תיאום משלוח, הגדרה ותפירה דורש תהליך משולב.

חזרה על צוות בנייה שעובד יחד על פרויקטים של בנייה קלה  מרובים בונה אמון בין בעלי העניין. זה נכון במיוחד עבור בעלי עניין בפרויקט בנייה קלה עובדים עם סוחר ספציפי יצרן עבור רצף של פרויקטים של בנייה קלה המאפשרים זרימת עבודה רציפה ותהליך חוזר ונשנה של קבלת החלטות, תפקידים ואחריות.
בעלים שרוצים לשמור על שליטה ויכולת חיזוי של עלויות הפרויקט בנייה קלה שלהם ועל לוח זמנים, ואיכות יכולים לבחור בעבודת בנייה מחוץ לאתר בנייה  על משלוח באתר מסורתי. בנוסף, בעלי הון שיש להם מה להשקיע במחוץ לאתר בנייה בהתחלה יש פרויקט בנייה קלה ולכן הסיכוי גבוה יותר למימוש העסקתו המוצלחת כתשלומי פרויקט בנייה מוקדם ומושך ייתכן שיהיה צורך להסכם החוזה עם היצרן. הקבלן בנייה קלה שלך

 בתהליך בנייה קלה ישנם כמה גורמי מיקום פרויקט בנייה מחוץ לאתר בנייה :

 אתרים נגישים, חברת בנייה שהיא במחיר סביר, ועונות בנייה שימות השנה נוטים פחות ונהנה מייצור בנייה במפעל מחוץ לאתר בניייה . עם זאת, אתרים מרוחקים ואתרים עירוניים צפופים מאוד, שבו הפרויקט בנייה יהיה באתר קשה לגישה, אתרים עם עונה התקופה של הפרויקט בנייה קצר , או אתרים עם קרקע יקר שדורשים כל אמצעי אפשרי כדי להפחית את תקציבי הפרויקטי  בנייה הכוללים ויכולים ליהנות מעבודת בנייה מחוץ לאתר בנייה בהרבה יותר .
 בנוסף, במקומות בהם הגישה למגוון רחב של חומרים סבירים, רמות נמוכות יותר של ייצור של רכיבים המשתמשים אלמנטי מקל או אלמנטים מישוריים, וגישה לעבודה סבירה נוטות פחות לפריסת בנייה מחוץ לאתר בנייה קלה שלך .

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון