תאריך העלאה: מאת: אביבית קטגוריה: בנייה קלה
בנייה קלה ירוקה בניית בתי אבות
 

בניה קלה ירוקה בניית בתי אבות

בשיטת בניה קלה ירוקה כבר בשלביה הראשונים צריך להבין מי קהל היעד אשר מבקש לבנות מבנה ולהתאים להם את השטח במיוחד עבורם מכיוון שהיום מבנים ב בניה קלה ירוקה הופכים במהירות להיות הבית הקבוע של האוכלוסייה המבוגרת בארצנו. בעיקר לאחרונה ישנה מודעות גדולה לעניין ה בניה קלה ירוקה, שמשלבת בתוכה את שלושת התהליכים הבאים: תוכניות של המבנה, בניה במפעל חיצוני ושינוע התוצר הסופי לשטח הלקוח. ה בניה קלה ירוקה נקראת גם בניה מודולרית והיא באה לספק פתרונות לסגנון חיים המהיר של המאה ה21, אשר מתיישב בזריזות במציאות הנוכחית וכמעט בכל עיצוב הבנייה. בניה קלה ירוקה נמצאת כבנייה היעילה ביותר דבר שנכון גם בבניה של בית אבות.

בניה קלה ירוקה בנייה מאפס

ב בניה קלה ירוקה יושבים צוות אנשי המקצוע המומחים ביותר ומפעילים שיקול דעת מירבי בזמן שיוצרים את תוכניות הבית בדקדוק ובהתחשבות של הפרטים מהגדולים ביותר ועד לקטנים ביותר. כל זה בכדי לעזור ולהוציא את המבנה המוכן אל השטח בזריזות מירבית. בנייה מאפס של מבנה שפעם נדרש זמן ארוך וממושך, הרבה לדאוג לפרטים והכי הרבה זמן המתנה ארוך עד למבנה הסופי- היום זה השתנה לגמרי בגלל בניה קלה ירוקה. מבוגרים רבים בארץ ישראל מחפשים אחרי מקום שבו יהנו להעביר שם את שארית חייהם בנוחות וביטחון מירבי. שיטת בניה קלה ירוקה נותנת להם את הפתרון המהיר לביקושם למקום כזה, לצרכיהם המשתנים של מבוגרים החיים בבתי אבות ויתר על זה ש בניה קלה ירוקה הינה בנייה ידידותית לסביבה.
 

בניה קלה ירוקה תוספת חדרים למבנה שכבר קיים

המעלות הברורות של בניה קלה ירוקה היא היכולת שדרוג של מבנים קיימים והוספת חדרים לפי בחירה לדוגמא בית אבות ישן. במקרים שבהם ישנו מבנה ישן אשר קיים כבר שנים ארוכות ובתוכו גרים הרבה אנשים וקיים צורך חדש להוסיף דיירים חדשים נוספים. יכולה לסייע במקרה הזה כדי להצליח להיענות לביקושם של הדיירים החדשים ולא לסרב להם להצטרף לבית האבות כי אפשר לרכוש חדרי שינה לפי מספר, ועוד חלקים אשר בעזרת תוכניות מדוייקות יתחברו למבנה הישן ויספקו את המענה. בדרך זולה ומהירה זו אפשר להוסיף חדרים בקלות ולהיענות לביקוש הדיירים ובנוסף לבנות בדרך בטוחה ומהירה בדיוק לפי צרכיהם.

בניה קלה ירוקה השיטה ויתרונותיה

אפשר לחסוך המון אנרגיה בשיטת בניה קלה ירוקה וזה אפשרי רק בזכות היתרונות שבשיטה זו כגון בנייה בחומרי גלם ירוקים, יציאות אוורור ראויות, תכנון מירבי של חדירת אור טבעי לחדרים וכו'. חוץ מזה, זמן בניית הבית הוא המהיר ביותר (עד מספר חודשים ספורים) וזאת בגלל שה בניה קלה ירוקה מתבצעת במפעל חיצוני ולא באתר הבנייה. ככה אפשר לאכלס במהירות בית אבות חדש או בית אבות ישן אשר הוסיפו לו חדרים חדשים או שטחי אכלוס המיועדים לכך.
בניה קלה ירוקה ומחירה המשתלם
בנייה קונבנציונלית "רגילה" גוררת הוצאות כלכליות גבוהות ומיותרות (חומרי גלם יקרים, זמן עבודה יחסית ארוך ואישורים מיוחדים שאינם נדרשים ב בניה קלה ירוקה). בניה קלה ירוקה נותנת לך תוצאות דומות לבנייה הקונבנציונלית ואפילו טובות יותר אך בנוסף מהירה הרבה יותר, קלה וכמובן עם חסכון עצום של זמן והוצאות כלכליות.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון