תאריך העלאה: מאת: בניה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה קלה ירוקה היא היבט ירוק נוסף
בנייה קלה ירוקה היא היבט ירוק נוסף
הוא טביעת הרגל קטנה יותר באתר, כי אין צורך בחניונים זמניים ואזורי תמיכה אחרים, אומר הקבלן בנייה עם בנייה מודולרית, יש גם שהולכים להיות מקומות למשאיות פחות קרובות לאיזור המבנה לכל אורך הפרויקט בנייה, לב המומחים. של בנייה ירוקה 

בנייה קלה ירוקה עלויות: מבט עמוק יותר
בשיתת בנייה המודולרית בנייה קלה ירוקה המסורתיים, תכנון קפדני הוא הדרך הטובה ביותר להשגת יעילות עלות. "אנו ממליצים על הבעלים לקבל [מומחים] ך בנייה מודולרית מעורבים ממש בהתחלה", אומר הקבלן בנייה . "אתה לא מבין את החיסכון אם אתה לוקח טיפה למרכז." כפי שהקורט מציין, "כשאתה עושה משהו 46 אחוזים מהר יותר יש כבר חיסכון, [אבל] אתה צריך לתאם אם האדריכל וקבלני בנייה בשלב מוקדם.

לגבי משלוח, הקופסאות חייבת להיות חזקות מספיק כדי להיות נטל על ידי מנוף והועבר ליעדן. "אם זה מנער זה מזה, שהבסת את הנקודה שעושה בנייה מודולרית," מציין הקבלן בנייה . זה גורם להם יציבות בטווח הארוך, אבל יכול להוסיף לחשבון, כלומר בנייה מודולרית כן יכולה להיות הדרך היעילה והחסכונית ביותר עבור פרויקט בנייה קטן. עם זאת, היא אפשרות טובה לצמיחה מבוקרת, אומר הקבלן בנייה אתה יכול לתכנן בניין גדול, אבל להתחיל עם סעיף קטן יותר ולהוסיף על פי צורך.

נקודה של אובדן פוטנציאלי נוספת היא שינוי לאמצע זרם בנייה של מבנה מודולרי. הקבלן של בנייה ירוקה עובד על קומפלקס דירות מסחרי בארץ שלא התחיל כ בנייה  מודולרית. הציורים נאלצו לבצע שוב כדי להתאים אותה. עם זאת, הפרויקט בנייה עדיין בסופו של דבר עולה 12 אחוזים פחות מבנייה קונבנציונלית. "זה היה שילוב של לוח זמנים מצומצמים הכוללים פרויקט בנייה  ויעילות במפעל", הוא מסביר.

משאבים
בנייה ירוקה בניית הקבוצה הלוחמת
הקבלן בנייה שלנו  אומר שלא היו הרבה up מול עלויות הכרוכות בפנימייה כי צוות הפרויקט היה יכול לבחור מתוך תוכניות רצפה סטנדרטית. הפרויקט היה כ -10 עד 20 אחוזים פחות בעלויות בנייה. "זה תמיד מושך אותנו כאשר אנו חוסכים כמה אלפי שקלים", הוא אומר.

כאשר התחילו לבנות בנייה קלה ירוקה אומר הקבלן בנייה שלנו שהם הבינו מהו חיסכון בדמי אדריכלי בגלל לוח הזמנים הדחוס, 

"השתמשתי ב בנייה מודולרית לחיסכון בזמן יותר מכל דבר, אבל אני לא חושב שאנחנו כבר ביצענו את עבודתינו אומר הקבלן בנייה "אנחנו עושים את המתקנים נחמדים מאוד; אנו מתאימים בממוצע הארצי למה שאנחנו מבלים במיטה. "בהשוואה לפרויקט בנייה מסורתית, הוא אומר להם יותר בעיות עם בניין הכביסה לבנות מקל שהלך יחד עם הכפר ממה שהם עשו עם פרויקט בנייה מודולרי.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון