תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה קלה ירוקה זה לא רק יופי

בנייה קלה ירוקה זה לא רק יופי בנייה מודולרית נותן לך גם להשתמש במרחב

ואור ויכול להפריך את מה  שיהווה גודל קומפקטי בעצמו. העיצוב האלגנטי הוא גם מפתיע חסון: עם ערך R של 6.8 (בית לבנים ואריחים מבודדים אופייני הוא R1.9), בנייה של מבנה מודולרי בנוי בכדיי לעמוד ברעידות אדמה וסופות טורנדו, בכל סוגי הרעידות אדמה.

בנייה קלה מחוץ לאתר בנייה מודולרית הסברי בנייה

מה היא בנייה מחוץ לאתר בנייה ?
עבודה מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה כרוכה בתהליך של תכנון, עיצוב, בודה, הובלה והרכבת אלמנטי בניין להרכבת אתר מהירה למידה רבה יותר של סיום מאשר בעבודת בנייה באתר טיפין טיפין מסורתיות.

 עבודת בנייה מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה כוללת מגוון של חומרים,

סולמות ומערכות, תוכנה דיגיטלית, שיטות ייצור וייצור, וחידושים בהשתלבות חברתית וטכנולוגית.
בנוסף עבודת בנייה קלה ירוקה מחוץ לאתר בנייה פלטים כוללים componentized, panelized, ואלמנטי modularized נפרסו בשירות מבני, מארז, שירות ומערכות מחיצה פנימיות.
 בנייה קלה ירוקה דורשת אסטרטגית אופטימיזציה של מחוץ לאתר בנייה והיא מאפשרת לשלב מערכות אלה ושרשרת אספקה ​​באמצעות מחקר, עיצוב, בדיקה, ואב טיפוס.
מכל גווני הקשת של מוצרים מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה , בנייה של מבנה  מודולרי, הוא שלם ביותר בגימור אם  העבודת בנייה מתבצעת במפעל בנייה , עד 95% במקרים מסוימים, נשלחו והתאספו כיחידות נפח 3D ששירות או יחידות מבניות שהצטרפו באתר בנייה .
בנייה קלה ירוקה איך התאסף מבנה בטון טרומי
תעשיית בנייה של מבנה מודולרי מורכבת משני מגזרי תעשייה שונים: מחדש אתר בנייה מודולרי יש בנייה מודולרית ויש בנייה של מבנה הנקרא הקבוע. Re-אתר בנייה מודולרי, המכונה לעתים בנייה של מבנה מודולרי הנקרא הזמני, הם מבנים אשר צריכים לענות על הצרכים של מרחב זמני ויכול להיות מושכר בהסכם לטווח קצר או בנייה של מבנים אשר נרכשו על הסף. קדימונים אתר עבודה, כיתות זמניות, תרמילי תקשורת, וחדרי תצוגה כמה דוגמאות. למרות הכל בנייה מודולרית קבועה (PMC) כבר פורחת במשך עשור או יותר באירופה, ובעולם בכלל זה שוק מתפתח בצפון אמריקה. PMC דומה למבנים שנבנו באתר בנייה מפגש הבינלאומי בניין הקוד (IBC), יכול להיות שהוא פשוט מיוצר בגושים בתוך מפעל ההבדל. PMC נפרס למבנים רבי קומות רבת-משפחה, בנייני ממשלה, מרכזים רפואיים, בתי ספר, בתי מלון, וכל סוגי בנייה אחרים נמצאים במהלך בנייה באתר מסורתית. לפני בעוד שלושה עד ארבע שנות PMC היווה 25% מנתח השוק רק בתעשיית בנייה של מבנים מודולרים, היום הוא מייצג מעל 50%.

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון