תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה קלה ירוקה מבטיחה עתיד טוב יותר לבית שלך

בנייה קלה ירוקה מבטיחה עתיד טוב יותר לבית שלך


בנייה קלה ירוקה אשר ניקראת גם בנייה מודולרית (PMC) היא שיטת משלוח ניצול מחוץ לאתר בנייה , ייצור רזה טכניקות לprefabricate פתרונות בנייה בודדים או כל בניין רב קומות בסעיפים מודול תוצר. בנייני PMC מיוצרים או כפי שאנו אומרים בנייה בסביבה מבוקרת וניתן לבנות מעץ, פלדה, בטון או. גם ניתן לשלב מודולים PMC לפרויקטי בנייה באתר אשר נבנה או יכול  לעמוד לבד כפתרון Turn-Key ויכולים להיות מועברים עם חבר הפרלמנט בעולם גופים וגימורי פנים.

בנייה קלה ירוקה של הבניינים הם 60% עד 90% הושלמו מחוץ לאתר בנייה בסביבה מבוקרת במפעל בנייה  והועברו ורוכזו באתר בנייה הסופי. זה יכול להיות שמרכיבים את הבניין כולו או יכול להיות שרכיבים או subassemblies של מבנים גדולים יותר. במקרים רבים, קבלני בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה יכולים לעבוד עם קבלנים כלליים מסורתיים למנף את המשאבים והיתרונות של כל סוג של בנייה.

בנייה קלה ירוקה מבנים מודולריים קבועים בנויים לפגוש או לחרוג אותו חוקי בנייה ותקנים כמבנים שנבנו באתר ואותם החומרים שצוין האדריכל השתמשו במבנים שנבנו כמקובל משמשים בפרויקטי בנייה מודולרית. בנייה קלה ירוקה PMC יכול להיות סיפורים רבים כמו חוקי בנייה שיכולים לאפשר. בניגוד לבניינים relocatable, מבני PMC נועדו להישאר במקום אחד למשך כל החיים השימושיים שלהם.
בנייה קלה ירוקה שווקים מרכזיים
מבנים מודולרים אשר ניבנו בשיטית בנייה קלה ירוקה יכולים להיות מנוצלים על ידי בנייני מודול קבועים בכל יישום שבוא הבנייה קלה ירוקה שנבנה מקל משמשת. השווקים העיקריים שימשו הם חינוך K-12, דיור לסטודנטים להשכלה גבוה, שטחי משרדים ומנהליים, קמעונאית ואירוח, שירותי בריאות, ומתקנים במימון ציבורי. לכן בנייה קלה ירוקה תמיד עדיפה על כל בנייה אחרת

בנייה קלה ירוקה זאת הדרך הבטוחה ביותר בימינו לבנייה עבור הבית שלך נותן לך את כל התשובות לשאלות על בנייה של בית מודולרי בנייה קלה ירוקה
סביבה ירוקה יותר, זול יותר, בריא יותר, פחות זמן בנייה , וזול יותר, עמיד בפני רעידת אדמה, ועוד...
לכן היום כשאנו מחליטים לבנות בית חדש או בסך הכל תוספות בנייה אנחנו צריכים תמיד לחשוב מה עדיף ומה טוב יותר
לכן כולנו בוחרים באיכות חיים ברמה אחרת ברמה גבוהה אז אנחנו בוחרים תמיד בנייה ירוקה

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון