תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בנייה קלה ירוקה נותנת לך סיכום על כל תהליכי בנייה

בנייה קלה ירוקה נותנת לך סיכום על כל תהליכי בנייה קלה

מחוץ לאתר בנייה יכולה שירות מגוון רחב של בניין ובניית סוגים כגון חינוך, דיור, בריאות, משרד, ממשלה, מעונות, קמעונאות, ואירוח. מחוץ לאתר הוא תהליך בנייה של משלוח ככל שהוא מיזוג של מוצרי בנייה. כאשר הבינו וניפרס על ידי בעלי עניין במכוון, עם תכנון פרויקט בנייה קלה מוקדם, זה פתרון מתאים גם ללוחות זמנים של פרויקט בנייה ולשלוט בתקציבים תוך הגדלת איכות וצמצום השפעה על הסביבה. מחוץ לאתר בניייה בנוסף בנייה קלה היא יעילה במיוחד כאשר הועסקו לקצר את מחזורי בנייה, בפרויקטים של בנייה קלה שחוזר על עצמו או ייחודיים, ועם קבוצות שמוכנות לאמץ את האתגרים והזדמנויות הקשורים למסירתו.

Aesthetics- לעסוק תהליך העיצוב המשולב; העלות-Effective- השתמש בניתוח כלכלי להערכת חלופות תכנון; פונקציונלית / Operational- / אינטגרציה ודא מוצר מתאים מערכות
פרויקט תכנון, אספקה ​​ובקרה

בנייה טובה יותר באמצעות בנייה מחוץ לאתר בנייה קלה בניית מורטינסון בנייה, 2014.ענייני בנייה על ידי בנייה ירוקה
קבלן בנייה ירוקה  כתב העת של התעשייה אקולוגיה, 2012.  MBI לבן: בנייה של מבנה מודולרי בניין והמערכת של USGBC LEED גרסת 3.0 2,009 בניין הדירוג (MB 1.6 PDF)
 מדריך בנייה מודולרית עיצוב על ידי צוות בנייה ירוקה .

בנייה קלה  עבודות לאתר בנייה מחקרים:

קבעו כי בנייה מודולרית אזר ניקראת בנייה קלה ירוקה  היא שיטת הבנייה והתהליך, עיסוק, ביצועים, הטוב ביותר בעולם לשנת  2015.
מחוץ לאתר: תאוריה ופרקטיקה של ייצור אדריכלי על ידי צוות  המומחים של בנייה ירוקה בתי הספר לאדריכלות 2,012 סתיו ועידת הליכים. לחץ ACSA, 2013.
    אדריכלות טרומית: מדריך לתכנון ובנייה מודולרית על ידי צוות בנייה ירוקה
    טרומי ומודולריזציה בשנת 2013 תוצאות בנייה. (PDF 2.1 MB) FMI 2013.
    טרומי ומודולריזציה: הגדלת פריון בתעשיית בנייה. דווח
    נוהגי עטיפת דו"ח נוכחיים ופוטנציאל עתידי בשיטות מודרניות של בנייה (PDF 242 KB)

לבסוף, לא כל שיפוט של  קוד בנייה הוא כפתוח לפרויקט בנייה קלה מחוץ לאתר בנייה  זה עשוי לדרוש צוותי בניין קבלני בנייה קלה ירוקה נוספים עבור הפרויקט בנייה קלה שלך אשר יצטרכו לטפל ואמצעי זהירות נוספים כדי להכין את האמצעים חלופיים להתרת ובדיקה. אלה עשויים להפגש עם מחזורי ביקורת ודיווח יותר מיהיה בדרך כלל מנוסה בנייה באתר מסורתית. ההימור הטוב ביותר הוא לבדוק עם מחלקת העבודות בנייה המקומית שלך כדי לקבוע את התהליך לדרישות של בדיקת רשויות מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה שלך 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון