תאריך העלאה: מאת: אביבית קטגוריה: בנייה קלה

בנייה קלה לבריאת

בנייה קלה ירוקה משמשת רכיבים לבנייה קלה לחדרי האמבטיה מטופלים בחדר וחלקים של מערכות מיזוג אוויר ואינסטלציה. "אנחנו צפויים לפסולת פחות חומר והירידה בסך הכל עלויות עבודה אבל הופתענו לטובה כאשר החיסכון בפועל עלה על הציפיות שלנו. במקרים מסוימים, היו לנו יותר מ -40 אחוזים חיסכון בחומרים ובשיפור של 30 אחוזים בעבודה ", אומר הקבלן בנייה
                         
קבלן בנייה קלה מסביר מסביר כיצד מקרים של עבודת חיסכון מסיבית אלה,  הקבלן בנייה אומר שמחוץ לאתר בנייה ייצור הוא דרך מצוינת לעקוף את התהליך המורכב, הקפדני של ארגון כל הניתוב וההתקנה באתר של מערכות בניין מורכבות. "לא משנה את מידת התיאום מראש לבנייה, כאשר מערכות הנדסיות ואדריכליות מורכבות ביותר מותקנות כמקובל בתחום, הארגון איבד לעתים קרובות, מבזבז את הזמן וחומר", הוא אומר. "זה לא המקרה עם הגישה הטרומית שלנו, שבו שכבות מתואמות של מערכות הנדסיות נפתרה דיגיטלית בBIM. היחסים המדויקים בין מודל BIM והרכיבים מפוברקים מספק לבעל הבניין עם הבנה באיכות גבוהה של מה שבפנים הקירות ותקרות, אשר מייעל את השינוי בעתיד. "
למעשה, מעצבים מתמצאים הם אפילו גם ב בנייה של  גמישות עתיד נכון לעיצובים של בנייה קלה ירוקה כפי שהיה במקרה של אחד התושבים בארץ שהחליט לבנות בנייה קלה ירוקה המדפים מעל פני השטח שבו גם "אין אזורי זבוב" נותרו פתוחים בתוך כל מדף על מנת להתאים מערכות ניתוב עתיד ו מספק גישה קלה לתחזוקה. 

חלק מלקוחות בניית בית בשיטת בנייה קלה מותאם אישית בכדיי להשלים את משימות התכנון שלהם עם עזרה של אדריכל, או אחרים בעזרת בונה. בנייה קלה אבל זה הרבה יותר קל לדלג על חלק מהפעולות הבאים כאשר מקל בניין, מאז לחלק מהלקוחות במידה ובונים בנייה קלה ירוקה או כל סוג של בנייה יכולים לעשות את הדברים כמו שהם הולכים יחד. לפעמים צעדים אלה מייצרים תכנון בכדיי לקבל בזלזול כאשר בניין מקל כי זה לוקח השקעה גדולה של זמן מצד שני הלקוחות והבונה, בדיוק כפי שהיא עושה בעת בניית בית באמצעות בנייה קלה . כשאתה לחוץ בזמן, שני הצדדים מעדיפים לעתים קרובות להתחיל בבנייה ולדחות את הישיבות והחלטות למועד מאוחר יותר. סוחרי בתים שנבנים בשיטת בנייה קלה ירוקה יהיו בדיוק כפי שנוטים לעשות את זה אם הם יכולים לצאת מזה. המשמעת שהוטלה על ידי תכנון הבנייה של בנייה קלה ירוקה היא יתרון עבור לקוחות, כי כמו רוב הבנקים יגידו לך, תכנון לקוי כמעט תמיד מוביל לחריגות בעלויות.

יצרני בנייה קלה ירוקה רבים מוכנים לעזור לכולם לתכנן תכנית שמבטאת את ההעדפות האישיות שלהם. אתה יכול להתחיל עם אחת מהתוכניות שלהם שהם בדרך כלל סטנדרטיים או עיצוב משלך - תוכניות רצפה נגישה לכיסא גלגלים, אביזרי יוקרה, ותכונות שנבנו במפעל אחרות. בעזרת מחשב עיצוב (CAD) הופך את זה לאפשרי להכין תוכניות רצפת הבית מותאם אישית במהירות ובאופן מדויק. כל עוד זה יכול להיות בנוי מבחינה כלכלית במפעל שלהם, רוב היצרנים ישקלו לבנות אותו.
 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון