תאריך העלאה: מאת: בניה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
בניית פתרון עבור בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה

בניית פתרון עבור בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה 

1. קבלן בנייה קלה מספק לנו נושאים הקשורים לבנייה ולא למזג האוויר - צוותי בנייה עובדים בפנים, ומאפשרים להם לעבוד בכל ימות שנה, לא משנה מזג האוויר,. חומרי בנייה צריכים להישאר בבית נקי, שבו הם גם מוגנים מפני פגעי הטבע.

2. בנייה קלה נותנת פתרון לאתרים קשים - דמיין בנייה של  בית חולים בארץ -בחורף. נוכל לבנות בשיטת בנייה אופיינית אשר יכולה להקיף כמה עונות. בנייה מקורה של מודולים והקמת אתר בנייה מהיר אשר נוכל לעשות את זה על ידיי בחירה מצוינת עבור פרויקטים של בנייה באקלים וקשה שקשה לקבל לאתרי בנייה .

3.בנייה קלה לא תאפשר שיבוש אתר מוגבל - אותם הגורמים שהופכים גם עבודת בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה לסביבות קשות יכולים להיות גם נכסים בעת בנייה של פרויקטים באתרים שבהם זה חשוב כדי לשמור על עסק או פעילות זורמת. כאשר ילדים סיטונאיים באורגון הבינו שפרויקט נבנה אתר בנייה מסורתי היה לחסום את כניסת המשלוח רק לשישה עד תשעה חודשים, החברה יצאה עם בנייה מודולרית. זו הייתה בחירה חכמה: אספקה ​​וההתקנה אשר הושלמה בעניין של שבועות והכניסה הייתה מחוץ לשירות בפחות משעתיים.

4. בנייה קלה ירוקה זה זיהום פחות - מאחר שרוב החומרים מועברים למפעל בנייה , בנייה מודולרית פירושו פחות משאיות באתר הפרויקט בנייה . כלי רכב פחות אומר פחות זיהום אוויר ורעש.

5. בנייה קלה ירוקה נותנת לך לבזבז פחות - מחוץ למפעל ייצור בנייה מודולרית יכול להפחית פסולת ולעשות את זה פשוט ולהשתמש בשיטות ייצור רזה ועקרונות סביבתיים במהלך העבודת בנייה. -הם פלדה לא רק זה, אלא בנייה טרומית materials- כולם, מהאריזה לקלה יותר למחזר, שכן הם לא היו חשופים לאיתני הטבע.

6. בנייה קלה בקרת איכות קלה יותר - השיטה של בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה  של עיצוב "בבית" וייצור עוזרת מעצבים, מהנדסים, ובעיות נקודת הבונים בשלב מוקדם. "בשלושת השבועות הראשונים של ייצור בנייה  הם מייצרים מודול כל אחד, שהוא בעצם כמו מקובל שנוכל לראות בקנה מידה מלאה דגם של הפרויקט בנייה שלך," אמר הקבלן בנייה של משרד האדריכלים "אנחנו יכולים לראות את התהליך בנייה כולו ולעשות בקרת איכות, תיקון משהו באופן מיידי." כל תיקונים קלים יותר לעשות, יותר מדי. "עם טרומי," אמק הקבלן בנייה "הכל נעשה באותו רגע , אז ברגע שאנחנו עושים תיקון, הוא קבוע באופן קבוע."

7. בנייה קלה ירוקה בנייה של מבנה מודולרי יכול להיות יפה - ממרחק, גידול 67 נראה כמעט כמו כפר קטן של בתים אשר התקבצו יחד על גבעה על גדות נהר בכל רחבי הארץ . אבל שניהם הגבעה והכפר הם באמת בתים בודדים שנוצרו מקוביות מודולרית נערמו לגבעה-גובה-בתים מלאים באור וירוק עם גינות גג. עוצב לפני כמעט חצי מאה על ידי בנייה קלה ירוקה 67 ', דירות של בית הגידול 67 נחשבות חלק מהבתים היפים ביותר בעיר.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון