תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
טווח של ייצור מחוץ לאתר בענף הבנייה

טווח של ייצור מחוץ לאתר בענף הבנייה

פרויקטים של בנייה קלה ירוקה רבים הראו כי חיסכון לוח זמנים הוא החיסכון המתועד והבולט ביותר בקלות שמתרחש כתוצאה מעבודות בנייה מודולרית. בנייה קלה ירוקה חיסכון מ -15% -50% מכוח בנייה מודולרית לא דיווח בלתי רגיל. זאת בשל אתר במקביל ועבודה במפעל, כמו גם ייצור במפעל להיות מהיר יותר ממסגור באתר, הסרת עיכובי מזג אוויר ועיכובים רצף קבלן משנה הקשורים בעבושות בנייה קלה ירוקה  באתר.
ברור, פסולת חומר מצטמצמת בגלל יכולת נפילה הוא נתפס בזרם הייצור. עם זאת, היתרון הסביבתי הגדול ביותר שהפגין מחוץ לאתר בנייה שתועדה בפרסום האחרון בכתב העת של התעשייה אקולוגיה מיוחסת לירידה באנרגיית תחבורה ופחמן כתוצאה מעובדי נסיעות למפעל במקום אתר העבודה וחצרות אספקה במשך היום. (אל פסקואלה et 2012) בנייה של מבנה מודולרי ופרויקטים של בנייה panelized נפגשים באופן קבוע בתקני LEED היום.

יש גם חסרונות בולטים לבנייה מחוץ לאתר שיש לציין:
 עבה כמות מבנית: עובי רצפה לגבהים רצפה וקיר מושפע
 הגבלות תחבורה להגביל גודל מודול והפנל
 תוחלת ותצורות של עיצוב מוגבלת במידה מסוימת
חוסר השקיפות בתקורה, שולי רווח, תחבורה, הגדרה (מנופים), ועלייה הקשורים באגרות מעצב אם חדש לתהליך.
 

 לאחר בנייה גמישות והשתנות של מבנה באמצעות שיפוצי עתיד הופכת להיות קשה יותר

כיצד פועל תהליך מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה שלנו?
התעשייה מחוץ לאתר בנייה גדלה מ בעיקר מגזר ייצור בנייה של מבנה מודולרי מחדש אתר למגזר מסירת בניין. זה מציג קושי לשני היצרנים של לוחות ויחידות וענף הבנייה המסורתי שלא מבין מחוץ לאתר, תהליך מסירתו, וכיצד לעסוק ביעילות בתהליך זה. בגלל היסטוריה זה כתעשיית מודולרי מחדש אתר, יצרנים אלה רגילים ומספקים מבנים על חוזי Turn-Key במשא ומתן ישיר עם הבעלים. זה עשוי למעשה להיות רצוי לבעלים על סוגים מסוימים של פרויקטים של בנייה קלה ירוקה שזקוקים לגישת one-stop shop.
עם זאת, בפרויקטים של בנייה קלה ירוקה הם מורכבים יותר, התעשייה מחוץ לאתר היא פחות מנוסה. יצרנים העוסקים בתהליך העיצוב ומסירה למשך פרויקט בנייה מורחב הכולל בעלי עניין בפרויקט רבים, כולל מעצבים, קבלן כללי, ועסקאות רבות וחוזים כולל עיצוב / לבנות, הצעה-עיצוב-לבנות, CM, וצורות אחרות של בניית הזרם המרכזי הסכם, עומד בפני שטח חדש יחסית

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון