תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
יתרונות בנייה קלה ירוקה

יתרונות בנייה קלה ירוקה

שיטות סטנדרט בנייה קלה,כגון איטום חדירות אוויר סביב שקעי חשמל וצינורות מים, להפוך את הבית הנבנה לכמה שיותר אנרגיה יעילה יותר מבית-ממוסגר מקל טיפוסי.

יתרון בנייה קלה בזמן בניית בית בבנייה קלה יהיה בדרך כלל מה שיחסוך לך זמן בהשוואה לבניית בית-ממוסגר מקל קונבנציונלי. חיסכון בזמן בנייה לא רק חוסך כסף, זה גם מפחית את המתח הכרוך בבניית הבית. מהר לך לבנות את הבית שלך, במוקדם תוכל ליהנות ממנו ולוותר על דאגות וטרדות של הבנייה.
 
כאשר יצרן בונה בלי צבר ייצור, הוא מספק בית בתוך חמישה שבועות לאחר שהלקוח סגור סופי על התוכניות וקיבל היתר בנייה ומימון. הקבלן הכללי מתחיל את העבודה באתר ומשלים את הבסיס ואילו היצרן בונה את הבית. אם הבית הוא קטן, לא מסובך, דורש מעט בנייה באתר, וGC הוא לא עסוק מדי, זה יושלם בעוד כשלושה שבועות. הוספת שתי מסגרות בזמן זה יחד, בעל בית פוטנציאלי יכול לתכנן לעבור לבית שמונה שבועות לאחר השלמת השלבים הראשוניים.
 
ברוב אזורי הארץ, בוני בנייה קלה המהירים ביותר דורשים לפחות 13 שבועות כדי לבנות בית מותאם אישית קטן, לא מסובך, ורבים צריכים כמה שבועות כבר. אפילו הבונה בנייה קלה ירוקה היעילה ביותר היא מוגבלת באופן משמעותי על ידי צוותי קבלן משנה קטנים. המערכות שלו לא תואמים לפס הייצור של היצרן של בנייה קלה וכוח עבודה גדולה. כתוצאה מכך, הבית שנבנה בבנייה קלה ירוקה הפשוט הושלם על ידי הקבלן המותאם אישית המוסמך ביותר צפוי לקחת לפחות חמישה שבועות ארוכים יותר מבית בנייה קלה ירוקה דומה. בית בן שתי קומות טיפוסיות הכולל מוסך, מרפסת, וסיפון ייקחו כמה שבועות כבר לשניהם אשר נבנה בנייה קלה ירוקה
 
, עיצובים גדולים יותר מסובכים בית אשר נקרא בנייה קלה , כגון 7,500 רגל מרובע בן שתי קומות, ייקחו הרבה יותר זמן לבנות. אם העיצוב דורש עבודת גימור מותאם אישית משמעותית ומבנים שנבנו באתר מרובה, ויש GC צבר משמעותי, זה עלול לקחת שש עשרה שבועות או יותר כדי להשלים את הבית לאחר שנקבע על היסוד. הוספת חמשת השבועות הנדרשים על ידי היצרן לבנות ולספק לבית מייצרת כוללת של 21 שבועות. בונה בנייה קלה מותאם אישית הרבה יותר טובה היא צפויה לקחת לפחות כמה חודשים יותר כדי להשלים פרויקט כזה, מאז שהוא יהיה הרבה יותר עבודה לעשות מהתחלה בהשוואה לבניית בנייה קלה, שתהיה לי אפשרות של הבית שנבנה במפעל .

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון