תאריך העלאה: מאת: בניה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
כל מה שתרצו לדעת אודות בנייה קלה ירוקה ובריאות

בריאות היא הצמיחה המהירה ביותר בשוק עבור בנייה טרומית ומודולרית

כל מה שתרצו לדעת אודות בנייה קלה ירוקה ובריאות
פורסם בסביבה, הבנייה ירוקה, בניית בריאות, LEED
קבלן בנייה קלה ירוקה מסביר לנו תזמון הוא הכל! בעודי מתכונן לLEED למצגת בריאות השבוע, אחד השותפים שלי שלח לי חתיכה על השימוש החדשני של "תרמילים" כדי לקצץ בעלויות בנייה. המאמר של הזה שלנו התמקד בצוות של שתי חברות אינסטלציה וקבלנות מכאנית שרוצים להפוך את תעשיית הבריאות והבעלים אחרים בנייה שתוכל לבנות מתקנים משלהם.
McGraw-Hill בנייה מעריכה כי שוק הבריאות יגדל בלמעלה מ -15% בשנה הבאה לכמעט 30000000000 ארצי. על פי הכתבה, "... בריאות היא השוק הולך וגדל בצום בנייה טרומית וגם בנייה מודולרית, עם 49 אחוזים מכלל הפרויקטים של בנייה קלה ירוקה יוכלו להשתמש בו בצורה כלשהי."

תרמילי האמבטיה טרומיים בהשתתפות במאמרם תוכננו ונבנו מחוץ לאתר בנייה ולאחר מכן הם מועברים ומותקנים באתר בנייה עצמו בנייה של מבנה טרומי מציע יתרונות רבים, ביניהם:
מקדם קיימות. בעוד בנייה של מבנה טרומי הוא לא חדש לתעשייה, הוא צובר תמיכה בשל "טכניקות בנייה ידידותיות לסביבה" שלה, כגון פחות ייצור של פסולת. ההרכבה או בנייה של מבנה מודולרי כרוכה לעתים קרובות כמויות חומר שנקבע מראש, כי בדרך כלל פחות להוביל לגרוטאות.

בנייה קלה ירוקה חוסך זמן. במהלך עיצוב, ניתן לזהות קונפליקטים בשלב מוקדם בתהליך שעלולה לגרום בזמן חיסכון משמעותי. בנוסף, מאז שההרכבה או בנייה מתבצעת מחוץ לאתר בנייה  יש את היכולת לבצע טווחים מרובים של עבודה בו-זמנית. לדוגמא, תרמיל חדר אמבטיה שנבנה על ידי PIVOTek בדרך כלל לוקח 120 שעות במפעל לעומת 160 שעות באתר בנייה. חיסכון בזמן = חיסכון בעלויות = יצירת הכנסות.

בנייה ירוקה משפרת את תנאי הבטיחות. מכיוון שרבים מהפריטים של בנייה שלמבנים טרומיים בנויים במפעל, תנאי העבודה יכולים להיות בטוחים יותר: "עצרת נעשה בגובה ספסל בתוך מבנה, ולא לדרוש עובדים לטפס על סולמות ופיגומים באתר בנייה "מה יותר עדיף?
תמיד בנייה ירוקה

כמובן, שימוש בפריטים של בנייה של מבנים טרומיים מחייב את הפרויקט בנייה  הנכון. האם אתה יכול לזהות בעיות עם הרכבה טרומית ו / או מודולרי?

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון