תאריך העלאה: מאת: איריס מזרחי רוזנטל קטגוריה: בנייה קלה
למה לבנות בית בבניה קלה ירוקה

למה לבנות בית בבניה קלה ירוקה

מודול האחרון של שתי קומות בבית שנקבע על היסוד.
סיכום: "למה לבנות בניה קלה ירוקה?" בבית בניה קלה ירוקה

 
בתים שנבנים בשיטת בניה קלה ירוקה בנויים מקופסות, נקראות מודולים, אשר בנויות מאתר, הועברו להרבה בבניין, והתאספו לבית גמור. כל החומרים - ממסגור, קירוי, וצנרת לארונות, גימור פנים, וחשמל - זהים למה שהיית מוצא בבית "שנבנה מקל" קונבנציונלי. הדבר הבולט ביותר על בית הבנוי בניה קלה ירוקה הוא לא דבר שאתה יכול לראות, ולא איך זה נעשה, אבל שם הוא עשה: במפעל מודרני שנועד לבנות בתים מודולריים באיכות טובה.
 

היתרון במפעל

על פס הייצור של מפעל של בניה קלה ירוקה, חומרים מאורגנים ליעילות הגדולה ביותר ובקרת איכות.
מערכת בניה קלה המפעל משלבת שיטות הנדסת ידע ומפעל ייצור לתכנן ולבנות בצורה יעילה יותר ועם שליטה רבה יותר באיכות. כאשר נעשה גם, תוצאות היעילות בעלויות נמוכות יותר ותוצאות בקרת איכות במוצר טוב יותר. הרעיון של בניית בתים, במיוחד הרכיבים שמרכיבים את הבית, במפעל הוא לא תופעה חדשה. בתים טרומיים נבנו בארץ ישראל מאז 1890. ישראלים החלו לקנות בתים מקטלוגים להזמנה בדואר ברגע שהייה ניתן לשלוח את החומרים קרוס קאנטרי על ידי רכבת. סירס מכר כ -100,000 בתי הזמנות בדואר משנה 1908 לשנה 1940. שימוש בטכניקות ייצור קו שוב הרימו לאחר מלחמת העולם השנייה ותרמתי תרומה נכבדת לצמצום מצוקת הדיור שהתפתחה לאחר המלחמה.
 
בתים אפילו מקל בנוי היום להשתמש במספר הולך וגדל של, רכיבים שנבנה במפעל בייצור המוני, כוללים חלונות מראש תלויים ודלתות, קורות גג, פיתוחים פנימיים, קיר גבס, ומטבח ואמבטיות ארונות. יותר ויותר היבטים של בניית בתים הושלמו במפעלים משום שסביבת המפעל עוזרת לארגן את תהליך הבנייה. על ידי שימוש בציוד הרכבה אוטומטי וטכניקות ההרכבה קו חוזר על עצמו, מפעלים יכולים להרכיב חלקי רכיב בצורה יעילה יותר ועם עקביות רבה יותר באיכות מוצר. זה נכון בין אם הרכיבים הם התאספו כדי להפוך את החלון או את כל הבית.
 
כמעט כל המוצרים הטובים ביותר בעולם, ממחשבים ומכשירים לכלי רכב ומטוסים, מיוצרים במפעלים. זו הסיבה שהצרכנים והן לאנשי המקצוע בענף צריכים  לשקול את השיטה של בנייה קלה ירוקה של בניין הבית שזה מעולה לבנייה קלה אשר נבנה באתר. זה עושה את זה אירוני שהמדינה שהובילה את העולם בייצור העיצוב והמוני של מוצרים שיוצרו, ישראל, לקחה לעצמה עד 1980 לאמץ 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון