תאריך העלאה: מאת: אורן בוסקילה קטגוריה: בנייה קלה
מבנים מודולרים בבניה קלה ירוקה מבנים רפואיים

פתרון חלופי למבנים רפואיים בזריזות


הבנייה המודולרית החליפה במהירות את הבנייה הקונבנציונלית המסורתית, בעיקר אך לא רק בארצות הברית אלא גם בחלקים רבים אחרים של העולם. הסיבה לכך היא הבנייה המודולרית- . יש טונות של יתרונות להציע על הבנייה המסורתית במיוחד כאשר מדובר באיכות, זמן וכסף. מבנים מודולריים בבנייה קלה ירוקה מציעים מאפיין ייחודי של היכולת להתאים לכל סוג של תקציב ועדיין מבטיח איכות מעולה.
תעשיית הבריאות גדלה באופן אקספוננציאלי בעשור האחרון. עם זאת נוצרת טכנולוגיה חדשה ומתוחכמת יותר בכל שנה, תעשיית הבריאות ראתה שיפור עצום גם כן. בניינים מודולריים בבנייה קלה ירוקה נמצאים בשימוש נרחב כדי ליצור מרפאות לווין, מרפאות לטיפול דחוף, מעבדות, משרדים של רופאים, מרכזי אבחון ומרכזים רפואיים. ההתרחבות המהירה של תעשיית הבריאות קוראת לאסטרטגית בנייה מהירה יותר ויעילה יותר. כך שלבנייה קלה ירוקה יש את היתרונות שלה.
אז למה ללכת על בניינים מודולריים בבנייה קלה ירוקה כאשר מדובר בבריאות?
 

1. חיסכון בזמן

מוסדות בריאות לעתים קרובות מוצאים את עצמם בצורך פתאומי ליותר מקום. בזמנים של משברים יש דרישה לחדרים נוספים, מרחב פעולה, ואפילו מעבדות עיבוד. בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה יכולה להסתיים מהר מאוד ואתה יכול לקבל שטח נוסף ולהפעילו בתוך זמן קצר.
 

2. עלות אפקטיבית

מאז הבנייה המודולרית, בנייה קלה ירוקה לוקחת רק מספר שבועות קצרים, יש ירידה משמעותית בעלויות עבודה. חומרים מנוצלים ביעילות במפעל בנייה קלה ירוקה ולכן יש בזבוז מינימאלי. זה תורם עוד יותר לתגובה בעלויות בנייה קלה ירוקה. בתי חולים בתקציבים הדוקים ימצאו כי הבנייה המודולרית בנייה קלה ירוקה היא מתנה משמים. על פי דיווח בבניין איגוד התעשייה של פילדלפיה המבנה המודולרי בבנייה קלה ירוקה יכול להפחית את עלות הבנייה של 9 עד 20 אחוזים.
 

3. בטיחות

בניינים מודולריים בבנייה קלה ירוקה בנויים במפעל ולאחר מכן מתחברים באתר. כ -60% עד 90% מהבנייה המודולרית, בנייה קלה ירוקה, לוקח מחוץ למקום האתר. אין בנייה בפועל שמתקיימת באתר ולכן אין צורך להשתמש בכל הכלים הכבדים. מפגעי בטיחות הפכו כמעט זניחים. בואו נודה בזה: אתה לא רוצה שום נפגעים מיותרים בעת בניית מבנה בית חולים או מבנה למגורים.
 
4. הפרעה מינימאלית
מכיוון שכל הבנייה הגדולה נעשית מחוץ לאתר בבנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה, חיים בבית החולים אינם מושפעים כלל מרעש או הפרעות. כל אחד יכול להמשיך בסדר היום שלו כמתוכנן ולא להיות מוטרד מרעש, פסולת ומחסומים. כאשר מגיע הזמן להרכיב ולחבר את המבנה, מעבירים את חלקי הבית המודולרי בבנייה קלה ירוקה, (ומכאן שמם של ה"מבנים ניידים") וזה לוקח כמה שעות קצרות ולכן אין הפרעה גדולה.
זה חיוני למרכזי בריאות מכיוון שהזמן הוא קריטריון חשוב מאוד.
 
5. שטחים פנויים להשכרה
אם המוסד הרפואי לא רוצה להתחייב לשטח נוסף באופן קבוע יש גם את האפשרות של שכירות חלל מודולרי בבנייה קלה ירוקה, שבו אתה יכול לקבל מבני בריאות ניידים להשכרה. ניתן לשכור מעבדות ניידות לעיבוד, חדרי חולים נוספים, בתי מרקחת ניידים, אחסון ציוד רפואי, ופחות או יותר כל שטח נוסף שאתה יכול באופן זמני צריך להוסיף למוסד שלך.

בנייני בריאות מודולריים - הפתרון קיים
בנייני בית חולים ומוסדות בריאות אחרים משתמשים בהרבה חשמל וזקוקים למקור אנרגיה קבוע. בנייה קלה ירוקה מציעה את האפשרות של התקנת מבנים עם מערכות אנרגיה יעילות כמו פנלים סולאריים, מערכות אנרגיה גיאותרמיות וכו.
עוד דבר נהדר במבנים מודולריים בבנייה קלה ירוקה הוא שהם עשויים ברובם מחומרים הניתנים למחזור כמו פלדה ממוחזרת, זכוכית ממוחזרת ועץ ממוחזר.
כמו כן, מבני בריאות מודולריים בבנייה קלה ירוקה ניתן לפרק לחלוטין. הם מגיעים בחלקים ומתחברים ובמידת הצורך ניתן לפרקם שוב. הם לא משאירים לכלוך ואין בזבוז של חומרי בנייה.
בניית מבנים רפואיים מודולריים משנה את תעשיית הבריאות בקצב מהיר מאוד ובאופן מאוד ראוי לציון.

 
אם ברפואה משתמשים וסומכים על מבנים מודולריים בבנייה קלה ירוקה אז בוודאי שאתה יכול להיות רגוע ולהזמין לעצמך את ביתך החדש אצלינו, בבנייה ירוקה.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון