תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
מה הם קודים גלובליים של בנייה ירוקה ותקנים נראים

מה הם קודים גלובליים של בנייה ירוקה ותקנים נראים תראה בעצמך

פורסם ב: בנייה ירוקה
המעבר שלי למשרד חדש הגיע עם כמה הטבות חדשות, כגון עבודה עם קבוצה מגובשת של קבלני בנייה וסביבת מתרגלים לאומי והן ברמה בינלאומית.
אחד הכוכבים שלנו הבהירים הצעירים של בנייה ירוקה, לאחרונה ערך רשימה מקיפה של קודים וסטנדרטים העולמיים המסדירים עיצוב בר קיימא של בנייה ירוקה. הנה הרשימה עד כה:


בנייה קלה ירוקה באוסטרליה

כוכב ירוק יש כלים לכל דירוג לסוגים הבאים של מבנים: חינוך, בריאות, רב יחידה תעשייתית, מגורים, משרדים, עיצוב פנים משרדים, מרכז מסחרי, עיצוב משרד, ומשרד-שנבנה כ. יש כוכב ירוק כלים דירוג טייס לעיצוב מרכז כנסים, מבני ציבור, מבנים ומותאמים אישית (כלומר, אלה שלא נופלים לאף אחת מהקטגוריות האחרות).
מערכת אוסטרלית הלאומי היא סוג של בנייה סביבתית הדירוג ("NABERS") היא מערכת ש" מדדי ביצוע של מבנה הקיים הסביבתי במהלך מבצע "בקטגוריות כוללים מים, פסולת, אנרגיה,
ואיכות סביבה מקורה. NABERS מספק דירוגים עבור בנייני משרדים, דיור משרדים, בתי מלון, מרכזי קניות, ובתים.

בנייה קלה ירוקה בברזיל

LEED לברזיל נמצא בפיתוח מאז 2008, במטרה השלמת לפחות LEED עבור בנייה חדשה בשנה זו.
בנייה קלה ירוקה בקנדה
המועצה ל: בנייה ירוקה של קנדה מיישמת את תכנית LEED, המספקת מערכות דירוג בשביל בנייה, ליבה חדשה ופגז, פנים מסחריים, מבנים קיימים, בתים, ובשכונות.
גלובס הירוק נגזר מסביבת הערכת השיטה של בניין מחקר הקמת ("BREEAM") ו, בקנדה, מופעל על ידי בנייה הבעלים ומנהלי איגוד קנדה (בארה"ב, בנייה ירוקה יוזמת פועלת גלובס הירוק). מערכות דירוג כוללות בניינים חדשים והתאמת ציוד, בנייני משרדים, רב-מגורים, והתעשייה קלות.

בנייה קלה ירוקה בסין
אין אתר רשמי של מערכת הכוכבים שלושה, אבל בלוג ChinaGreenBuildings יש סקירה טובה של מערכת דירוג וולונטרית זה שחל על מבנים מסחריים ומגורים גדולים. דירוג מתבסס על הקטגוריות הבאות: חיסכון קרקע וסביבה חיצונית, חיסכון באנרגיה, חיסכון במים, חיסכון בחומר, איכות סביבה מקורה, וניהול תפעול. מרכיב בולט אחד: דירוגים מוענקים רק לאחר שנה אחת של פעילות.

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון