תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
עלות   קבל את בית החלומות שלך בעלות מופחתת

למה לבנות בנייה מודולרית בנייה קלה ?

עלות  -  קבל את בית החלומות שלך בעלות מופחתת
הרבה כבר נאמר על כמה בתים מודולריים בנייה קלה ירוקה פחות יקרים מאשר בתים שנבנו באתר סטנדרטי. חברות מסוימות כמו בנייה ירוקה תגיד לך שהם יכולים לחסוך לך בכל מקום 40-60% על ידי בנייה מודולרית.בנייה קלה ירוקה  ניתן לצפות לחיסכון זה רק במעט מאוד נסיבות. בדרך כלל אתה יכול לצפות להוציא בכל מקום 10-20% פחות בבית שלך אם אתה בוחר לבנות בנייה מודולרית בנייה קלה ירוקה . חיסכונות אלה נמצאים בעיקר בשלושה תחומים עיקריים: רכישה בתפזורת, עלויות עבודה, וחומרי בניין.
איכות - בנייה חזקה יותר עם ​​בנייה מודולרית

הרושם הכללי על בתים מודולריים בנייה קלה ירוקה היה יכול להיות שהם נוצרו עם ביצוע נחות, אבל מאז התעשייה התפתחה בעשורים האחרונים, בתים מודולריים בנייה קלה ירוקה הפכו ידועים יותר ויותר לא רק לצורת הפרויקט בנייה שלהם, אלא גם לאיכות ה בנייה מעולה שלהם. זאת בשל גורמים כמה מהם עיקריים: גישה לחומרי בניין באיכות מעולה, בנייה בסביבה מבוקרת, בדיקות במפעל באיכות, ואת הצורך אשר בכל מודול להיות כל כך קול מבני שהוא יכול לשרוד את המסע על הכבישים.

מהירות -הנימצאת בביצוע בנייה קלה ירוקה כיצד לבנות בית בלפני סיום 4 חודשים
אולי היתרון שהכי לעתים קרובות התעלם בבניין מודולרי בנייה קלה ירוקה הוא כמה מהר ניתן לסיים בית. הזמן שלוקח כדי להשלים את הייצור של הבית שלך במפעל יהיה תלוי בגודל של הבית שלך ואת הגודל של המפעל, אבל בדרך כלל אתה יכול לצפות שזה יהיה גמור ב 6 שבועות. זה לא אומר שהבית שלך יהיה מוכן למגורים ב6 שבועות לאחר שאתה מחליט שאתה רוצה לבנות בית, בנייה קלה ירוקה רחוק מזה.

התייעלות אנרגטית - חיים ירוקים עם בנייה מודולרית בתים שנבנו בשיטת בנייה קלה ירוקה
מאז קבלני בנייה מודולרית בדרך כלל יכולים לבזבז פחות חומר גלם וייצור וספינה בכמויות אדירות, הבנייה של בית מודולרי בנייה קלה ירוקה היא כמעט תמיד יותר ידידותית לסביבה מאשר הבנייה של בית דומה שנבנה באתר. איפה בתים מודולריים בנייה קלה ירוקה  באמת יכולה לזרוח גם אם העבודה בהם השוטפת

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון