תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
פרויקט בניה ירוקה ומתקדמת

פרויקט בניה ירוקה - מדוע הוא כל כך משתלם

אנו מתמחים כבר שנים בהקמת מבנים מודולאריים בשיטת הבנייה הקלה ומאחורינו עשרות פרויקטים בנייה ירוקה לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. מדובר בשיטה ייחודית שמקורה באירופה המשלבת טכנולוגיות מתקדמות מקנדה, ומובילה לפתרונות בנייה מתקדמים ומשתלמים ביותר.

אז למה כדאי בבניה ירוקה?


קודם כל, פרויקט בניה ירוקה מתנהל באופן ישיר מולנו, בלי מתווכחים ובלי מגשרים, דבר שחוסך מראש הרבה טרחה, התרוצצויות, אי הבנות ודאגות, ולעיתים קרובות חוסך גם הוצאות מיותרות מצדכם. אנו מספקים את כל הדרוש תחת קורת גג אחת (שירות מפתח), והמשמעות היא שהפרויקט עלינו מאלף ועד תו, החל באדריכלות ועיצוב פנים, ועד לגימור מושלם של המבנה. אבל זו רק סיבה אחת שבגללה פרויקטים בניה ירוקה כדאיים לכם, ויש עוד כמה סיבות טובות נוספות.

דגש על חיסכון אנרגטי


אחד ההיבטים החשובים ביותר של בנייה ירוקה היא התחשבות מקסימאלית בסביבה, ניצול מיטבי של תנאי השטח, ומכאן חיסכון בצריכת האנרגיה עבור בעלי הבית. למעשה, השימוש במערכות שמירת ובקרת אקלים ובמערכות בידוד מתקדמות מתוצרת גרמניה, מביאות לבידוד העולה במאות אחוזים על דרישות התקן הישראלי. המשמעות היא שבקיץ הבית מתחמם לאט ובחורף מתקרר לאט, מה שחוסך שעות פעילות רבות של אמצעי ההסקה או הקירור שלכם. למעשה, הנתונים מראים כי בשיטת הבנייה הירוקה שלנו ניתן לחסוך כ- 60% מפעילות המזגן כדי להגיע לאותה הטמפרטורה בבניה רגילה, כאשר בחישוב גס ניתן לחסוך בסביבות ה- 5000 שקלים לשנה על הוצאות החשמל. אם מכפילים זאת בעשור או שניים מגיעים לסכומים משמעותיים ביותר, אפילו בסטנדרטים של פרויקט בניה.

 

חיסכון בשכר הדירה


אחת הבעיות שעימן מתמודדים זוגות צעירים הבונים את ביתם, היא לשלם בו זמנית את המשכנתא ואת שכר הדירה – כל עוד לא ניתן להיכנס לבית החדש. לעיתים קרובות מדובר בפרויקט של שנה ומעלה בבניה רגילה, מה שהופך את התהליך למעיק ומלחיץ מהבחינה הפיננסית. ואולם. בחברתנו עובדים במקביל במפעל ובאתר, דבר התורם לניצול אופטימאלי של הזמן ולקיצור משך הפרויקט ב- 50% בממוצע. המשמעות מבחינת הפסד שכר הדירה, הלחצים הכלכליים וכסיסת הציפורניים – ברורה.
לפרטים נוספים על פרויקטים בנייה ירוקה שביצענו בעבר, ועל יתרונותיהם עבורכם, פנו אלינו דרך האתר או התקשרו אלינו בטלפונים 054-2677991 או 052-5077777.

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון