תאריך העלאה: מאת: איריס מזרחי רוזנטל קטגוריה: בנייה קלה
תעשיית בנייה מודולרית היא מארח לשני היצרנים איריס

תעשיית בנייה מודולרית היא מארח לשני היצרנים,

ישיר יצרן, וסוחרים. יצרנים לייצר או בנייה של מודולים שירות קבלנים כלליים או סוחרי בנייה של מבנה מודולרי. ישיר יצרן עלול לייצר לקבלני בנייה וסוחרים כלליים, אבל גם חוזה ישירות עם בעלים על מנת לספק פתרונות בנייה מודולריים, הפועל כקבלן בנייה כללי. היצרנים וארגונים ישירים יצרן שניהם ניתן שהתמקדו במיוחד על סוג מבנה מסוים, מגורים או מסחר למשל, או להתמקד באתר בנייה מחדש ו / או בנייה של מבנה קבע. יותר ויותר, עם זאת, יצרנים הופכים ידע ומיומן פני המערך של סוגי בנייה, שווקים, ומגזרי תעשייה.
 

בנייה קלה ירוקה אשר נקראים מבנים מודולריים, זמניים וקבועים,

עשויים להיות מיוצרים כיחידות מבניות המרכיבות את המבנה של הבניין לאחר הרכבה או בנייה באתר. בנייה מודולרית ללא מבני כגון ניתן להציב תרמילי חדר אמבטיה או שירות מצויד במפעל בנייה בתוך מבנה מודולרי גדול יותר או בנייה מסורתית באתר.

בנייה קלה ירוקה אשר מוכרת גם בשם בנייה מודולרית פלדה ופורניר לבנים

בעזרת בנייה קלה ירוקה היא מודולים ניתן להקים מרבים ושונים חומרים כוללים: מסגור עץ, מסגור פלדה נוצר קר, פלדה חמה התגלגלה, בטון, או שילוב של מכלולי חומר. לא כל היצרנים של בנייה קלה ירוקה יהיו מסוגלים לייצר בחומרים רבים; ולא יצרנים נוטים להתמקד בסוג מסוים של בנייה על מנת למקסם את יעילות מפעל. הבחירה של חומר על ידי בעלי העניין היא בדרך כלל מותנית דרישות פרויקט, כוחות האתר, ועלות פרויקט. יתר על כן, ייתכן שיש לי פרויקטים היברידיים של פתרונות חומר כגון מבנה מסורתי אתר נבנה, מודולים חדר אמבטיה, או מודולים מבניים וחלק של הבניין שהוא באופן מסורתי אתר נבנה בשל דרישות תכנותיים כגון פתחים גדולים, תוחלת או אחרת שקשה  מראש להרכיב במפעל בנייה .
במבנה של בנייה קלה ירוקה צריך להיות מותקן פנל גג עץ צלב-למינציה מערכת קיר גזירת panelized
ייצור או בנייה של מבנה מודולרי משמש בגישה מבפנים החוצה לבניין. מסגרות בנייה מודולרית בנויות כמטוסים, מצוידים כקופסות, ולאחר מכן סיימו מבפנים החוצה. לדוגמא, יחידת מעונות יכולה לעקוב רצף של מסגרת, משטח פנים, חשמל, אינסטלציה, מכאני, בידוד, לנדן חיצוני, וחיפוי. זה שונה מהרצף המסורתי באתר ההרכבה של בחוץ ב, המגביל את העסקאות מרובות שפועלות על גבי זו במחזור לבנות. ייצור במפעל בנייה של מודולים ימנע את הקשיים של מזג אוויר בלתי צפוי, נסחר מחכה אחד על השני, ועיכובים בלתי פוסקים הקשורות לביצוע בנייה באתר.

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון