תאריך העלאה: מאת: מזרחי ירדן קטגוריה: בנייה קלה
תמונהתמונהתמונהתמונה


פרויקטים בניה ירוקה חיסכון משמעותי בזמן ביצוע


בתהליך בניה ירוקה אנו מיצרים את שלד המבנה עוד במפעל על ידי שימוש במכונות  מתקדמות אשר מעניקות לשלד כוח מוגבר . דיוק מקסימלי . ואיכות משופרת נגד רעידות אדמה .

זה המקום לציין שבניה במקביל בטח באתר העבודה ובניה במפעל את כל סוגי השלדות והאלמנטים הנדרשים היא זו שבעצם ייחודית לפרויקטים בניה ירוקה .

תהליך זה של בניה במקביל של שלד הבית בנוסף לעבודות אחרות קונבנציונליות באתר ביתך הם אלו שמקצרות בכמחצית את זמן הביצוע .

לדוגמה: מבנה בפרויקטים בניה ירוקה הוא מבנה אשר מסתיים בכחצי שנה למבנה ירוק של 200 מטר בכמוצע .

לאומת מבנה בבניה קונבנציונלית אשר יכול להימשך מעבר לשנה וחודשיים .

אז מה הסיכום לנושא זה 


בפרויקטים בניה ירוקה אנו מקצרים עבורך במחצית את תהליך בניית ביתך . עבורך זה אומר פחות תשלומים עבור שכירות בזמן ההמתנה שלך עד שקבלן בניה מסורתית יסיים את ביתך .

בנוסף לכל זה  הדיוק המקסימלי של עבודות מקבילות הוא זה שתורם לנו לצפות מבעוד מועד את הטעויות ההנדסיות שקורות בתהליך בניה מסורתית בפועל .
עד כאן בנושא מהירות פרויקטים בניה ירוקה .
פרויקטים בניה ירוקה בנושא בידוד מוגבר

הרבה משפחות מבינות שרק בישראל קיים המשפט" תסגור את המזגן החשבון חשמל הרג אותנו "
ואכן פקטור יוקר המחיה בישראל נותן אותות בכל מגזרי המשק . ומשפחות שלמות מוצאות עצמם מונעות ממשפחתם את ההנאות הפשוטות בחיים כגון מיזוג ושמירה על מערכת אקלים נוחה בחדרי הבית חללים גדולים ובחללי מגורים בפרט .
פרויקטים בניה ירוקה הם אלו אשר מגיעים על מנת למנוע תהליך זה . ומדוע אתה שואל ?
בפרויקטים בניה ירוקה אנו משתמשים במערכות בקרה ושמירת אקלים בעלי יכולות לקחת אותנו עד לרמת בידוד פי 6 מהתקן הישראלי . כן כן כפי ששמעתה . שאתה בוחר לבנות את ביתך את בית מגוריך טת המקום שהוא המבצר שלך אשר מגן עליך ומשפחתך בכניסה לתהליך של פרויקטים בניה ירוקה אתה בעצם אומר לעצמך " אצלי המזגן יעבוד קבוע "

לצורך האמת אצלך המזגן יעבוד כ60% פחות לצורך הגעה לאותה מערכת טמפרטורה בביתך . ומדוע כך הדבר ..
בפרויקטים בניה ירוקה אנו מתקינים מערכות בידוד אשר מיוצרות בגרמניה והם למעשה אלו אשר מונעות את בריחת אפקט הקירור /חימום של יחידות מיזוג אאויר . אנו רותמים לעצמנו את היכולות של מערכות מיזוג אלו בפרויקטים בניה ירוקה לתצרוכת מקסימלית וזאת על מנת לאפשר למבנה מגורייך לשמור על טמפרטורה קבועה לאורך זמן

ובעצם התרמוסטט של יחידות המיזוג נכבה באופן אוטומטי ומפסיק לצרוך חשמל עבור המדחס בכ60% אחוז פחות מהזמן שלוקח בבניה מסורתית .
לצורך המחשה
במבנה מגורים מסורתי אנו ניגשים לשלב השינה אנו נוהגים להדליק מזגן ולהירדם ורק בשעות הבוקר המאוחרות אנו מכבים אותו וכבר באותו הרגע אנו מרגישים בהפרש הטמפרטורה אשר בורח לנו מבין האצבעות .

בבניה פרויקטים בניה ירוקה אנו ניגשים לשינה מדליקים את יחידות המיזוג אויר ולאחר כשעתיים אנו נאלצים לכבות אותם מכיוון שהטמפרטורה מגיע לרצוי מאוד מהר ואינה בורחת . ונשמרת לכל אורך הלילה .
לסיכום :

פרויקטים בניה ירוקה חוסכים לך ולבני משפחתך את העלות הנגזרת מהפעלת מערכות המיזוג הללו 


שאנו מקמטים את המערכות הללו לתשלום החשמל מדובר בממוצע בחיסכון של עד 400 ש"ח בחודש בחודשים החמים ובכ550 ש"ח לחשבון בחודשים החורפים

פרויקטים בניה ירוקה שווים בעצם עבורך כ 5000 ש"ח בממוצע בשנה .

וכ50,000 ש"ח בעשור . לא מעט כסף שאנו יכולים לחסוך בזמן ביצוע פרויקטים בניה ירוקה .
עד כאן מאמר בנושא בניה ירוקה פרויקטים בניה ירוקה .
מקווים שמאמר זה נתן לכם עוד צעד בדרך להגשמת חלומך לבניית מבנה חזק יותר מהיר יותר פשוט כי בחרת בפרויקטים בניה ירוקה .
מאחל לכם הצלחה בבחירה מוצלחת .
 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון