תאריך העלאה: מאת: בניה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
 בנייה ירוקה מספקת לך גידול של בטיחות וביטחון של ע

 בנייה ירוקה מספקת לך גידול של בטיחות וביטחון של עובדים וציוד מקצועי. 

פריון העבודה של בנייה ירוקה הראה עלייה של 30% בפרויקטים מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה במפעל בנייה קלה ירוקה בהשוואה לפרויקטים באתר בנייה קלה ירוקה סופו של דבר, הסיכון מופחת בעבודת בנייה מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה  כל הנתונים של בנייה ירוקה יראו לך ויאפשרו לך לדעת למה באמת בנייה ירוקה תביא לך את התוצאות הטובות ביותם מבחינת איכות, רמה, סיכנון, ויופי היום הכי טוב לעבוד אם בנייה ירוקה כי הבית שלך זה העסק שלנו

גרף המתאר את הטווח של בנייה וייצור מחוץ לאתר בנייה קלה ירוקה בענף של בנייה קלה ירוקה

טווח של ייצור מחוץ לאתר בענף של בנייה קלה ירוקה
פרויקטים של בנייה קלה ירוקה רבים הראו כי חיסכון לוח זמנים עבור בנייה קלה ירוקה הוא החיסכון המתועד והבולט ביותר בקלות שמתרחש כתוצאה של בנייה מודולרית. חיסכון מ -15% -50% מכוח בנייה מודולרית לא דיווח בלתי רגיל. זאת בשל אתר במקביל ועבודה במפעל בנייה קלה ירוקה כמו גם ייצור במפעל בנייה קלה ירוקה להיות מהיר יותר ממסגור באתר, הסרת עיכובי מזג אוויר ועיכובים רצף קבלן בנייה משנה הקשורים עבור בנייה באתר.
ברור, פסולת חומר מצטמצמת בגלל שהוא יכול ליפול הוא נתפס בזרם הייצור. עם זאת, היתרון הסביבתי הגדול ביותר שהפגין מחוץ לאתר בנייה שתועדה בפרסום האחרון בכתב העת של התעשייה אקולוגיה מיוחסת לירידה באנרגיית תחבורה ופחמן כתוצאה מעובדי נסיעות למפעל במקום אתר העבודה וחצרות אספקה במשך היום. (אל פסקואלה et 2012) מודולרי ופרויקטים של בניית panelized נפגשים באופן קבוע בתקני LEED היום.
 

יש גם חסרונות בולטים לבנייה מחוץ לאתר שיש לציין:

 עבה כמות מבנית: עובי רצפה לגבהים רצפה וקיר מושפע
 הגבלות תחבורה להגביל גודל מודול והפנל
 תוחלת ותצורות של עיצוב מוגבלת במידה מסוימת

 חוסר השקיפות בתקורה, שולי רווח, תחבורה, הגדרה (מנופים), ועלייה הקשורים באגרות מעצב אם חדש לתהליך.
גמישות והשתנות של מבנה באמצעות שיפוצי עתיד הופכת להיות קשה יותר 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון