תאריך העלאה: מאת: בנייה ירוקה קטגוריה: בנייה קלה
 כלים אשר יעזרו לכם לקבל החלטה על בנייה קלה
3 כלים אשר יעזרו לכם לקבל החלטה על בנייה קלה

1- בנייה קלה ירוקה מאפשרת לך דלת כניסה ייחודית
 דלת כניסה ייחודית בבית מודולרי בית אשר ניבנה בשיטת בנייה קלה ירוקה
הדלת הקדמית של הבית יכולה לומר הרבה על האנשים שחיים שם. העובדה שיש בדלת קדמית ייחודית או דקורטיבית יכולה להיות דרך זולה להגדיר את הבית כ- בנייה מודולרית שלך בנייה קלה ירוקה  מלבד הבתים האחרים סביבך. זכור כי דלת כניסה היא. זכוכית בעיקר פונקציונלית, לא דקורטיבית יותר מדי יכול להוות סיכון בטיחותי ואם הדלת היא רזה מדי או לא בכושר טוב במסגרתה, הבית שלך יכול להיות שיצא מצב שמבזבז הרבה אנרגיה.

2 - בנייה קלה ירוקה מזכירה אל תשכחו את הצבע! בית צבוע מחצית
קבלן בנייה קלה ירוקה המתמחה בכל העבודות בנייה אומר לעולם אל תזלזלו כמה עבודת צבע טובה יכולה לשנות את המראה והתחושה של הבית. עבור אנשים רבים, צבע הוא במחשבה שנייה, אבל זה לא רק שיש לו השפעה גדולה על איך הבית שלך נראה, אבל הרמת עבודה של הצבע של הבית שלך יכול למעשה להשפיע על מצב הרוח שלך על בסיס יומי. אחרי יום ארוך בעבודה, כשתגיע הביתה, צבעי ברכה שאתה אוהב יכולים לעשות את הבדל דק אך משמעותי.

3 - בנייה קלה ירוקה התקנת חלונות בבית מודולרי
בנייה קלה ירוקה נותנת לך היתרון של עיצוב חלון חיצוני רחב
בנייה קלה ירוקה ממליצה ומספרת אולי השינוי הקל ביותר והיקר פחות יכות לעשות לבית מודולרי לפרויקט בנייה קלה ירוקה שלך הוא איזה סוג של חלונות שאתה רוצה שיהיו לך. רוב היצרנים של בנייה קלה ירוקה או קבלניי בנייה קלה ירוקה ייתנו לך רשימה מקיפה של אפשרויות, אפילו עם תוכניות סטנדרטים משלהם. לאחר מגוון רחב של חלונות בכל מיני צורות וגדלים שונים בחזית של הבית שלך יכול לעזור לך להפוך את הביתשלך אשר יהיה ויראה מעניין יותר, אבל יש כמה סגנונות  בנייה של בית מודולרי, כמו קייפ קוד בסגנון הבית , לאפשר עבוד טוב יותר עם חזיתות שהן מאוד סימטריות.

 

תגובות גולשים

מאמרים נוספים

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון