תאריך העלאה: קטגוריה: בנייה קלה לקוח: דוגמאות לבניה קלה

הרושם הכללי על מבנים בבנייה קלה היה שהם נוצרו עם ביצוע נחות, אבל מאז התעשייה התפתחה בעשרות השנים האחרונות, בנייה קלה הפכה ידועים יותר ויותר לא רק ביכולות שלהם, אלא גם באיכות הבנייה המעולה שלהם. זאת בשל מספר גורמים עיקריים: גישה לחומרי בניין באיכות מעולה, בניה ירוקה בסביבה מבוקרת, בדיקות איכות במפעל, והיכולת של מבנה בבנייה קלה לשרוד את המסע על כבישים.

איכות חומרי בניין מעולה

המבנה הגבוה ביותר בעולם הוא מבנה בבנייה קלה-


מי שחושב שבנייה קלה אינה בטוחה או זולה באופן ברור לא שמע שהבניין החדש הגבוה ביותר בעולם, Sky City One, הוגדר להיבנות מהתחלה ועד הסוף אך ורק ב90 יום. הכיצד? משתמשים בטכניקות בנייה קלה או בשמה בישראל בניה ירוקה.
בליבה שלהם, ללא קשר לטכניקות המשמשות לבנייתו, כל בית מבנייה קלה מורכב מחומרי גלם. כאשר חומרים אלה הם באיכות נמוכה יותר, המבנה כולו סובל, אבל חומרים באיכות גבוהה הם הבסיס לבית מוצק.
ליצרני מבנים בבנייה קלה יש תפקיד גדול וחשוב כאשר מדובר בהזמנת חומרי בניין. הם דורשים כל כך הרבה עצים שהם הופכים ללקוחות החשובים ביותר שיש לקמעונאי עץ. הקמעונאים מוודאים שהם שומרים על היצרנים מאושרים על ידי מתן אותם החומרים באיכויות הגבוהות ביותר שלהם.
עם כמות קטנה של עץ, זה יקר מדי ועלול לגרום לעיכובים גדולים ולקבלת פחות חתיכות עץ מהכמות הנדרשת ולהזמנת חומר חדש. מאז יצרני מבנים בבנייה קלה קונים בכמויות גדולות, כדי להבטיח את השלמות המבנית של הבית שלך.
סביבה מבוקרת של בנייה קלה-
בנייה קלה מציעה יתרונות מדהימים ליצרני מבנים ירוקים, כמו כן לא משנה מה מזג האוויר בחוץ, בנייה קלה בשימוש בבית שלך יכולה לשמור על טמפרטורה קבועה. מזג אוויר גרוע יכול גם לגרום נזק לחומרי הבניין הקונבנציונלי, אך לא בבנייה קלה אשר אטומה ומוגנת מפני אקלים קיצוני.
סביבת המפעל היא גם עדיפה לאתר בנייה קלה, כי זה נעול בלילה דבר היכול למנוע גניבות או נזקים. בעיות תקציב ועיכובים בהתקדמות נובעים לרוב בשל חומרי בניין אשר נגנבו, דבר אשר לא יכול לקרות במפעל בנייה קלה.
איכות ופיקוח על בנייה קלה-
מאז שמבנים בבנייה קלה נבנים במפעל, הם כפופים לשלטון בנוגע לייצור במפעל ולכן נבדקים ביסודיות בכל שלב. המפקח הוא מי שמועסק על ידי היצרן שכל עבודתו היא לוודא כי תקני איכות אכן מתקיימים במבנים בבנייה קלה. בדיקות אלה הן בנוסף לבדיקות של הצד השלישי שנעשו בכל מבנה בבניה ירוקה, לא כתחליף. אין הקלות שניתנו למבנים בבנייה קלה כמו שאין לבתים קונבנציונלים. הם כפופים לאותם תקנות מחמירות שבתים שנבנו באתר חייבים לעמוד.
שלמות מבנית בבניה ירוקה-
לפי הטענה שאומרת שמבנים בבנייה קלה אינם בנויים כהלכה, לוקחים בחשבון שעם כל מבנה נפרד המשמש ליצירת הבית שלך יש לנסוע על כבישים ודרכים עד לבית הלקוח -לפעמים למרחקים של מאות קילומטרים - כדי להגיע ליעד הסופי שלהם. זה אומר שהם צריכים לעמוד ברוחות חזקות, רטט תמידי, משמרות קיצוניות בחלוקת משקל עקב הפיכה ובלימה, ורעידות ממהמורות שבדרך. הבניה הירוקה היא כל כך חזקה בעובדה, שהמגזין FEMA, אומר כי מבנים בבנייה קלה מחזיקים מעמד טוב יותר מפני מזג אוויר קיצוני מבתים שנבנו באתר.

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון