תאריך העלאה: קטגוריה: פתרונות בנייה ירוקה לקוח: בניה ירוקה

ההבדל בין ציר זמן בבנייה קלה לבית שנבנה באתר כמבנה ירוק מודולרי לבין בניה קונבציונלית 


אתה בטח כבר שמעת הכל על איך בניה השיטת בנייה קלה שהיא מהירה יותר, אבל האם זה באמת? כן, זה כן. בואו לגלות מדוע. 

 ציר זמן לבית-  קונבציונלי שנבנה באתר לעומת ציר זמן לבית בבנייה קלה ירוקה שנבנה במפעל. תוכל להבחין כי שני השלבים הראשונים של הבנייה הם אותו הדבר. עיצוב והנדסת בית בבניה קלה ירוקה יהיה משמעותית יותר מהר אם אתה מחליט לבנות תכנית לבניית בניית בבניה קלה ירוקה סטנדרטית שהקבלן  למשנה בשיטה  קלה והיצרן שלך כבר מכירים, או שנבנה בעבר. אבל, ברוח של הגינות, אנו מניחים כי אתה בונה בית חדש לחלוטין בבניה קלה וירוקה אשר  מותאם אישית לך, כך עיצוב והנדסה תיקח את אותה כמות של זמן לבניית בית בבניה קלה וירוקה  כמו לבית קונבציונלי אשר נבנה  באתר.

אם בחרת לבנות לפי תכנית סטנדרטית ירוקה , או אפילו לשנות את תכנית הקיימת, שלב התכנון וההנדסה ילך הרבה יותר מהר בבנייה קלה ירוקה !
היתרים ואישורים בשיטה ירוקה לוקחים את אותו זמן ! כמו רוב האנשים הבונים את בייתם בשיטה הירוקה  בפעם הראשונה גם אתה מסוגל לחשוב שקיים הבדל בסוג הבניה ביחס לאישורים , אבל למרות הטעות הנפוצה, זה בדרך כלל לא יותר או פחות קשה בבניה קלה ירוקה  או  קונבציונלי לקבל אישור להיתר.

ההבדל המשמעותי הראשון בציר הזמן שלנו מגיע כאשר הבנייה בפועל מתחילה. עם בניית בית קונבציונלי שנבנה באתר, כל הכנת האתר והעבודות הביסוס חייבת להסתיים לפני תחילת עבודות הבית בפועל בית בבניה קונבציונלית חייב להיות בנוי על גבי תשתית מוגמרת. באמצעות בנייה בשיטת הבנייה הקלה והירוקה  לעומת זאת, עבודה על הבית יכולה להתקיים באותו הזמן במפעל כבסיס ובמקביל ליצוק יסודות וממד באתר העבודה אצל הלקוח.

חוטי נחושת ועיכובים  קונבציונלי בניגוד לירוקה 


חוטי נחושת הוא יעד פופולרי של גנבים באתרי הבנייה הנזק  שיהיה באתר הוא הרצון של גנבים לקרוע לגזרים את הקירות כדי להגיע אל חוטי הנחושת . גניבה גורמת לעיכובים מיותרים לאלפי קבלנים באתרים בכל שנה.
ומכיוון שבתים בבניה קלה ירוקה בנויים בסביבה מבוקרת במפעל, הם לא רגישים לעיכובים בשל מזג אוויר או עיכובים עכב,, פגמים, או חומרי בניין שנגנבו. בהנחה שאפילו לא יכול  עיכוב בלתי צפוי אחד  בבית שנבנה באתר בבנייה קונבציונלית, זה עדיין לוקח זמן רב יותר כדי לבנות  בבניה קונבציונלית יותר מאשר אם הוא נבנה באמצעות בנייה  קלה באתר בניה 

לבסוף בית בבניה קלה ירוקה מקובל להניח על הבסיס  שיבנה בטרם הגיע המבנה לשטח האתר בזמו של גשמים חזקים שמבנים בבניה קונבציונלית עומדים ללא התקדמות בנייה קלה ירוקה אשר מתבצעת באתר תמשיך להתקדם בכל מזג אויר 

מחשבון מוצריםמחשבון
מחשבון מחיריםמחשבון